Can bonomo ölümden döndü. Eurovision türkiye temsilcisi can bonomo gece kulubünde yorgun düştü ve şeker komasına girdi. Can bonomo arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Can bonomonun sağlık durumu ile ilgili menajerinden açıklama geldi işte Can bonomonun sağlık durumu

Can Bonomo Neden Hastanelik Oldu

Eurovision’da Türkiye’yi temsil eden Can Bonomo’ya şöhret yaramadı. Ünlü şarkıcı bir arkadaş toplantısından sonra fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Gece kulüplerinde sabaha kadar eğlenen Bonomo’nun vücudu yorgun düştü. 23 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz gün bir konser için Çeşme’ye gitti. Önceki akşam arkadaşları ile Alaçatı’da yemek yedikten sonra bir mekanda eğlenen Can Bonomo, ertesi gün fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Can Bonomonun Son Sağlık Durumu

İddiaya göre menajerinin saat 13.00’da Özel Sisus Hastanesi’ne götürdüğü Bonomo, şeker komasına girdi. Genç şarkıcı, Acil Servis’e kaldırıldı. Can Bonomo daha sonra morg kapısından gizlice çıkartılarak babasının İzmir’deki evine götürüldü. Öte yandan menajeri “Bonomo değil arkadaşı rahatsızdı” diyerek iddiaları yalanladı.

SABAH