Can Bonomo Azerbaycan da Türkiyeyi Eurovision şarkı yarışmasında Love me back şarkısıyla temsil edecek. Şarkı ilk defa dün görücüye çıktı. Eleştirmenler twitter da can bonomoyu değerlendirdi. İşte Can Bonomonun Eurovision şarkısı Love me back için yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar

Can Bonomo, Azerbaycan’da düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması’na, ‘Love me back/Sen de beni sev’ adlı İngilizce şarkıyla katılacak.

Bakü’de düzenlenecek Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo yarışmada seslendireceği şarkıyı TRT’de tanıttı. Peki şarkı sosyal medyada beğenildi mi, beklentiler tatmin oldu mu?

Şarkıya Twitter’da gelen yorumlar büyük ölçüde olumlu olurken eleştiriler de yok değildi. Şarkının enerjisi ve eğlenceli melodik yapısı beğini toplarken İngilizce yazılan sözlerine gelen eleştiriler dikkat çekerken, Can Bonomo’nun sahne performansı da tartışma konusu oldu. Genç şarkıcının dansını orjinal ve sempatik bulanlar kadar Yıldız Tilbe’ye benzeterek tiye alanlar da vardı.

MÜZİSYENLERDEN TWİTTER’DA DESTEK GELDİ

Yorumlarını Twitter’dan yapan bazı ünlü müzisyenler şarkıyı beğendiklerini söylediler. Ayşegül Aldinç şarkı için “Ben çok beğendim. Eğlence başlıyooor… Can Bonomo’yu sevdiimi söylemiş miydim?:))” derken Metin Arolat ise “izmir kokan şarkılar güzeldir 🙂 herkes Can Bonomo kimdir? ünlü biri gitmeli diyodu.bence süper bir şarkı yapmış.çok keyifli,çok pozitif :)” diyerek Bonomo’ya destek verdi. Kerem Görsev de “Can Bonomo şansın açık olsun.Tam yarışma parçası enerjik, sempatik .Türk ezgileri de var. Koreografi bir elden geçsin iyi bir derece alırsın” diyerek beğenisini ifade etti.

İŞTE SEVENİ SEVMEYENİYLE BONOMO YORUMLARI,

can bonomo’nun eurovision şarkısı çok eğlenceli olmuş. çok beğendim. ama keşke sözleri türkçe olsaymış.

“Can Bonomo dansı” çok yakında tüm dans kurslarında.

trt’nin can bonomo tercihi çok yerinde olmuş. bravo. ama şu şarkıları ingilizce sözlü yapma takıntısını bıraksalar, ne iyi olacak.

Can Bonomo’nun sarkisiyla ilgili ilk yorumlar: Ridvan: Bir olur. Obama: He can. RTE: En az 3. Rasim: Yuru be. Oya Eronat: Goreve hazirim.

Türkiye’yi, Can Bonomo, söz ve müziği kendisine ait “Love me back” ile temsil edecek. ben sevdim çok eğlenceli 🙂

Ya o diil de Can Bonomo’yu en ön sırada izleyen ‘protokol’e bakar mısınız? “Ne işim var lan benim burada?” Babalar Muazzez Abacı diye gelmiş Can Bonomo çıkmış!

az önce can bonomo’nun şarkısının nereden arak olduğunu paldır küldür araştıran bir şebekeyi çökerttim. bir şey değil türkiye.

İngilizce herhangi bir şey yazmanın bir mimarisi var ve bu Türkçeden çok farklı. Bari Can Bonomo’nun şarkısı Türkçe olsaydı, kurtarırdı.

can bonomo’ya azerbaycan bile tam not vermeyecegi kanaatindeyim, insana elektrik vermek bir kenara, sarkiyi sonuna kadar zor dinledim.

Can Bonomo’nun şarkısı çok güzel ama birinciliğin garanti olması için yeniden Sertab Erener – Everyway That I Can ile katılsak olmaz mıydı?

Şarkı tam da Can Bonomo’dan beklediğim gibiydi. Bence gayet yerindedir. Yolu açık olsun…

Can bonomo sarkiyi soylerken eğlenmiş duruyor bence bu yeterli

Can Bonomo’ya dans konusunda bi tek Yıldız Tilbe ayak uydurur

Can Bonomo ve Love Me Back.. çook güzel olmuş şarkı, beklemiyordum açıkçası ama müthiş olmuş, şimdiden başarılar, eminim iyi bir derece alır

Şarkı iyi olmuş yani can Bonomo kendi tarzında bir şarkı yani abartı seyler beklenmesi sacmaydi zaten

ah be can bonomo yaktın bizi.nasıl bi şarkı bu..hayal kırıklığı..en fazla onüçüncü oluruz bu şarkıyla

Can Bonomo ulkemize eurovizyonu kazandirabilir. Tabi eger rakibimiz teletabiler olursa..

Şarkı güzel de, bu sunucu abla yüzünden erovizyona gitmekten vazgeçebilir Can Bonomo.

can bonomo ve ekibi için erovizyon sadece bir deneyimleme süreci olmalı, manasız bir yarışma için fazla emeğe lüzüm yok.

Can Bonomo’nun sesi çok iyi ama şarkı süper diyemem. Yine de helal olsun.

Can Bonomo – #LoveMeBack şarkısını beğendim ama şarkının ortalarında ‘Haydeee…’ demesi kötü olmuş.Fatih Ürek şarkısı mı bu?!

şairane adamın şairane eseri. kültürlü adamın her kültürden beslenmesi. köküne kadar destek can bonomo love me back 2012 eurovision. nanana

Kalbimiz, canımız, dalağımız, böbreğimiz seninle @ can bonomo

can bonomo gayet iyi söylüyo şarkıda güzel artıı bi sempatikliğide var daha ne anlamıyorum. Destek olun biraz köstek değiil

Bence can bonomo dans açısından yıldız tilbeyle ölümüne kapisir..

Anasayfam Can Bonomo ‘Love Me Back’ten geçilmiyo… Tamam anladık güzel şarkı Can B.’da sempatik, çok tatlı falan ama yeter artık…

dıt tıı dırıtırı bonomono. bu şarkıyla 2. tura bile çıkamazsın can bonomo.

haksızlık etmeyelim şarkı güzel iyide sölemiş can bonomo inş başarılı olur

Herkes facebook’ta Can Bonomo eurovision şarkısını paylaştığına göre dağılabiliriz.

Can Bonomo iyi güzel de, sözler adeta Backstreet Boys’un geri dönüşünü müjdeliyor.

Can Bonomo ilk üçe giricek ben inanıyorum.

Can Bonomo’nun, Egemen Bağış’ın AB için hazırladığı bir şaka olduğu konuşuluyor.

Can Bonomo bu kılıksızlıkla sahneye çıkarsa yurt dışında 2.Usame Bin Ladin vaası yaşanabilir.

İsterse dünyanın en kötü şarkısını söylesin ben Can Bonomo’yu izlerken acayip eğleniyorum. Ki şarkı iyi bir de.

Can bonomo tam kendi stil şarkısı ve ii olmuş sahne performansıda zannetmiyorum kötü olsun o da mikemmel olursa ….. mikemmel olur herşey.

can bonomo ile ilgili bir takım diyeceklerimi, neşeniz en azından bir gece sürsün diye erteledim.

can bonomo bu şarkılarıyla yetenek sizsiniz den bile 3 evet alamaz

işte can bonomo tarzı..bence şarkı güzel olmuş..beğendim

Can Bonomo bu tip, kılık kıyafet ve sesiyle, karagöz ve hacivat gölge oyunlarına çıksa daha başarılı olur.

Can Bonomo kendi ritminden kopmamis ve guzel bir sarki yapmis.. Tabikide yapicak lan diyorsunuz canlarim haklisiniz 🙂

İşte Eurovision şarkısı ile ilgili aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu twitter’da yapılan bazı yorumlar…

Yeşim Salkım @yesimsalkimEleştirmek yerine desteklemek neden bu kadar zor bir gorev verilmiş can da bunu yerine getiriyor budur yani alkışlayın olsun bitsin

Cem Ceminay @ceminaycemCan Bono daha klasik yapamayacak kadar yeni anlamadim yani iyi mi kotu mu? Sarki iyi ama kareografi eksik cok bir tek basina kalmis arkadaki orkestra yetersiz yanina dansci kizlar gerek!
Basarilar:))

emre altug @emrealtCan Bonomo’nun sarkısı eglencelı bı sarkı olmus.basarı dılıyorum.

erol köse @drerolkoseCan Bonomo’yu şarkıyı okuduktan sonra men etmişler ; yerine Trabzonspor katılıyormuş Eurovision’a. Meclis,Can Bonomo ve şarkisi konusunda şaka yapilmamasi için yasa tasarisini komisyona yolladi.Tasariyla Halil Sezai isyani da bastirilyor!

Zeynep Dizdar @DizdarZeynepŞarkı güzel çocuk sempatik ve enerjisi çok iyi bir aksilik olmazsa Can Bonomo dereceye girer… Hadi hayırlısı…

Ece Gursel @ecemgurselBonomonun sarkisi cok eglenceli iyi hos ama ilk dinledigimde intro ve bazi melodiler bana”Beetlejuice” filminin soundtrack’ini hatirlatti 🙂

Bengü @benguofficialBuradan takip edemiyorum ya çok beğenen var ya da hiç beğenmeyen?? Ama ne olursa olsun Can a ve ekibine destek olma vaktidir!!

Semiha YANKI @SemihaYankiYOLUN ACİK SANS İN BOL OLSUNNNN CANNNN BONOMOOOOOOO

Mesut Yar @mesutyarHeyttt; Can Bonomo dedik, bildiğin Gogol Bordello çıktı! Arkadaş gönlümüz Can kardeşimizle ama “Gogol Bordello’nun hangi şarkısı?” diyen arkadaşa, “bizzat kendisi” diyorum. Olur mu?

Oray Egin @orayeginBu şarkı birinci olursa ben bile ‘Kesin Mossad’ diyeceğim.İngilizce herhangi bir şey yazmanın bir mimarisi var ve bu Türkçeden çok farklı. Bari Can Bonomo’nun şarkısı Türkçe olsaydı, kurtarırdı. İngilizce herhangi bir şey yazmanın bir mimarisi var ve bu Türkçeden çok farklı. Bari Can Bonomo’nun şarkısı Türkçe olsaydı, kurtarırdı.

Armagan çaglayan @Armagan_caglayaEurovision sarkisi bir cocuk sarkisina benziyor ama hangisine cikartamadim.

Demet Akalın @AkalinDemetdereceye girersek ben harbi zevksizim:)))

hilal cebeci @hilalcebeciiiingilizce bilmediğim için anlayamıyorum şarkıda ne diyo ballarımm ?herşeye rağmen eurovizyon temsilcimize başarılar diliyorum, ama bana yalvarsalarda artık gitmem çok kırgınım:( motivasyonlarını bozmayalım ballarım, işallh ülkemizi en iyi şekilde temsil eder dönerler:) HAYIRRRRRRR SAMİMİ DİİLİM BU SÖZLERİMLEEE

@ekinturkmenSuper!!! @canbonomo

Doğa Rutkay @DoarutkayÇocuk ruhlu bu şarkı!! Sevdimmmm :)))

AYDIN AYDIN @AYDIN_KUSUMyolun açık olsun can bonomo…..

pınar dilseker @pdilsekerCan Bonomo şarkısını tam anlayamadım ama şansı bol olsun dıyelım.

Metin Arolat @MetinAROLATizmir kokan şarkılar güzeldir 🙂 herkes Can Bonomo kimdir? ünlü biri gitmeli diyodu.bence süper bir şarkı yapmış.çok keyifli,çok pozitif 🙂

Yavuz Seçkin @yavuzseckinEurovizyon şarkısımızı stüdyoda seyreden yaşlı bir teyze;”” ne diyo buuuu “dercesine bakıyodu..:)

Tolga Güleç @tolgagulecDinlendikçe güzelleşen şarkı türlerinden gibi geldi bana.Gerçi Eurovision dediğin şarkı yarışması değil,menfaati olan ülke puan verir,biter

zeynep mansur @zeynepmansurEurovision sarkisini ben hicc begenmedim

helinavsar @avsarhellinCan Bonomo ilginc olmus ben begendim.

Özge UlusoyBu arada Can Bonomo’yu da tebrik ediyorum ben herseyiyle sevdim

Gazeteciler

Can Bonomo Twitter geyikleri hala oluşmadı ama kısa sürede buda patlayacaktır

İşte Can Bonomonun Eurovision Şarkısı Love me back 2012 videosu tekrar dinlemek isteyenler için.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d_F6H6–FrU[/youtube]

Sizde şarkı hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz