Cem Yılmaz 10.03.2012 tarihi ile evlendi. Düğün fotoğraf ve videoları merakla bekleniyor. Tabi cem yılmaz düğüne görsel olarak dışarıdan kimseyi almadı. Ama en kısa sürede merak konusu olan düğün fotoları ve videolarının çıkması bekleniyor. Cem Yılmazın evliliği ile tüm detaylar bu yazımızda

Komedyen Cem Yılmaz, dört aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile bu akşam nikâh masasına oturuyor. Düğünün yapılacağı Pera Palas Otel’de tüm hazırlıklar tamamlandı. Törenle ilgili detayların basına yansımasını istemeyen Yılmaz ve Yağtu, bunun için otel yönetimiyle gizlilik sözleşmesi imzaladı. Otel yönetiminin, çalışanları basına hiçbir şekilde bilgi vermemeleri konusunda uyardığı öğrenildi.
SERVİS YAPIP ÇIKACAKLAR

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun düğünü, akşam saat 19.30’da kokteylle başlayacak, ardından yemeğe geçilecek. Kokteyl alanına garsonlar alınmayacak. Yemek servisini yapacak olan birkaç garson da daha sonra salondan dışarıya çıkarılacak. Yağtu ve Yılmaz çifti gizlilik konusunda fazlasıyla hassas olduğundan, düğüne katılan davetlilerden de cep telefonlarıyla fotoğraf çekmemeleri istenecek. Düğün sırasında Pera Palas Otel’in güvenlik görevlilerinin yanı sıra 30 kişilik özel bir koruma ekibi görev yapacak, ayrıca otelin otoparkı tamamen kapatılacak.

Cem Yılmaz Ahu Yağtunun düğünen kimler hangi ünlüler katıldı
Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli. Konuklar, gecede Ümit Besen’in şarkılarıyla eğlenecek. Besen’in ardından, Cem Yılmaz’ın daha önce konuk şeflik yaptığı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın sahneye çıkacağı öğrenildi.

Cem Yılmazın Düğün Şahidi kim oldu
doktoru

Cem Yılmaz’ın nikâh şahitliğini, bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu yapacak.

Cem Yılmaz Evlendikten Sonra Nerede Oturacak

DEKORASYONU 1 YIL SÜRDÜ

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu düğünden sonra balayına Dubai’ye gidecek. Ardından Cem Yılmaz’ın Levent Loft’taki dairesinde oturacak. Cem Yılmaz 2 yıl önce aldığı dairesinin dekorasyonun 1 yılda tamamlamıştı. Ahu Yağtu evde ufak değişiklikler yaptı. Bunlardan biri de; bebek odası. Çift 5 ay sonra dünyaya gelecek oğulları Kemal’in odasını da 1 hafta önce hazırladı.

Cem yılmazın kaçıncı evliliği bu galiba ilk cansu dereyle evlenmedimi hayır evlenmedi