Defne Joyun resmi olmayan ölüm sebebi açıklandı işte Defne Joy Foster ölüm sebebi

Son olarak “Yok Böyle Bir Dans” adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan’daki evinde ölü bulundu. Foster’ın ölüm nedeni araştırılıyor.

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, üç yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu. İlk olarak Kral TV DJ’yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu ile dizi oyunculuğu yapmıştı.

ÖLÜM NEDENİ
Ancak iddialara göre Defne Joy Foster, dün gece Asmalımescit’te Özgür Aras’ın mekanında Yok böyle dans ekibiyle eğlendi. Grubun içinde Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan da vardı. Gece hep birlikte Kerem Altan’ın Caddebostan’daki evine gidildi. Eğlence gecesinin ardından çocukluğundan bu yana astım hastası olan Defne Joy Foster’ın astım krizi tuttu. Doktor ve ambulans gelene kadar Foster, hayatını kaybetti. Foster’ın ölüm nedeni polis raporunda ise astım krizine bağlı kalp krizi olarak geçti

DÜN GECE KİMİNLE BERABERDİ
Defne Joy Foster, dün gece İstanbul gecelerindeydi. Yanında da “Yaprak Dökümü”nde oynayan Tolga Karel vardı. İkili, Asmalımescit’teki eelence adlı mekana birlikte gitmişti.

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xguug6_defne-joy-foster-in-olum-nedeni-astim-krizi_people[/dailymotion]