Dukan diyetine başlayanlar için online dukan diyeti testi yapmaları için türkçe dukan diyeti testi hazırladık. Daha önce dukan diyetinin nasıl yapıldığı ile ilgili sayfamızı paylaşmıştık. Şimdi Dukan Diyetinden yol gösterecek olan Dukan Diyeti Test Sayfasını tanıtmak istiyoruz. Dukan Diyeti Testi nasıl yapılır türkçe öğrenceğiz

Öncelikli olarak Dukan Diyeti Nasıl Yapılır Yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz

Dukan Diyeti Testi Nasıl Yapılıyor, Dukan Diyeti Testi Hangi Evre Kaç Gün Yapılmalıdır?

Dukan Diyeti resmi web sitesi olan dukandiet.com dukan diyeti ile ilgili çok iyi çalışmalar bulunuyor. Bu çalışmalardan biride, kişiye özel dukan diyeti süresi belirlenebiliyor . dukan diyeti testi nasıl yapılır bu soru herkesin aklında. Dukan Diyeti testi ile kendinize en uygun diyet programını hazırlayabilirsiniz. Dukan Diyeti resmi web sitesi İngilizce olduğu için türkiyeden giren ziyaretçiler bu testi yapmakta zorlanıyor.

Dukan Diyeti testi ile neler bulunabilir.
* Dukan Dieti ile istediğiniz kiloya ulaşmanız için hangi evreyi kaç gün yapmanız gerektiği
* Dukan Dieti aşağı yukarı kaç gün sürmesi gerektiğini

Not : Test sonucu birebir gitmeyebilir ama genelde verilen zamanda ideal kiloya ulaşılmış oluyor.
Verilen atak gününe uyun lütfen. okubil.com
Fazla atak yapmak daha hızlı kilo vermenizi sağlamayacağı gibi sağlık açısından da uygun değil)
Siteye üye olmanıza gerek yok. Bu şekilde otomatik olarak üye olunuyor zaten.
Eğer en son calculate’e bastığınız halde sonuç vermiyorsa, bir yerde yanlışlık yapmışsınızdır. Sayfanın hemen başında yanlışınızın ne olduğunu söyleyen bir uyarı çıkar.En çok yapılan hatalar kg ve boy formatlarını düzeltmeden veya doğum tarihini yanlış girmek.

Öncelikle dukan diyeti testi yapmak için dukandiet.com sitesine giriyoruz.

Dukan Diyeti Resmi Sayfası – http://www.dukandiet.com/ bu sitenin şuan için Türkçe desteği yoktur. Türkçe dukan diyeti sitesi resmi olarak bulunmamaktadır. Diyet ciddi bir iş olduğu için lütfen bu bilgileri sadece bilgi amaçlı kullanınız.