Bu yıl ünlülerin hamilelikleri konuşulur oldu. Demek akalın’ın hamileliğini duyurmasından sonra ebru gündeş’inde hamile olduğu magazin dünyasında en çok konuşulanlardan olmuştu. Ebru gündeş malesef düşük yaparak bebeğini kaybetti. ebru gündeş’in düşük yapması hayranlarını üzdü.

2011 yılında kızı Alara’yı kucağına alan ve geçtiğimiz günlerde ikinci kez hamile olduğunu açıklayan Ebru Gündeş bebeğini kaybetti. Kontrol için hastaneye giden Gündeş, bebeğinin kalbinin durduğunu öğrendi. Aldığı haber karşısında yıkılan Ebru Gündeş’e acil müdahale edildi.

Ünlü sanatçının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

MUTLU HABER VERMİŞTİ
Ebru Gündeş geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte çıktığı Bodrum tatilinde görüntülenmiş ve “Bu bebek bana da sürpriz oldu. Çok sevindim. İlk hamileliğimde son ana kadar çalışmıştım. Yine çalışacağım” demişti.

Bebeğin kalbi durmasıyla ebru gündeş kürtaj olmak zorunda kaldı. Hamileliklerde son yıllarda sık görülen düşük vakaları ilk 2 ayda görüldüğü gibi doğuma yakın zamanlarda da görülebiliyor. Anneyi zehirlediği için acilen kürtajla bebek alınıyor.

ebru gündeşin bebeği düştü

ebru gündeşin bebeği düştü