Gündüz kuşağında en çok beğenilen ve izlenilenlerin arasında Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programı var. Bu programda kayıplar aranıyor. Bazen programa çıkıp gözyaşı dökenler katil çıkabiliyor. Başarılı gazeteci Müge Anlı yine bir kayıp bayanın peşinde. Emine Kutluca Bulundu Mu?

Emine Kutluca Bulundu Mu?

Gündüz kuşağında en çok beğenilen ve izlenilenlerin arasında Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programı var. Bu programda kayıplar aranıyor. Bazen programa çıkıp gözyaşı dökenler katil çıkabiliyor. Başarılı gazeteci Müge Anlı yine bir kayıp bayanın peşinde.
Yaklaşık 3 hafta kadar önce Emine Kutluca’nın kızı Hüsne programa çıkıp annesinin kayıp olduğunu gözyaşları içinde anlatmıştı.
Dul bir bayan olan Emine Kutluca’nın eski sevgilileriyle bir bir görüşerek Emine hanım hakkında bilgi toplandı.
Kendi rızasıyla gitmez diyenlerin sayısı arttı ama Emine hanımdan hala ses seda çıkmadı.
Bu yaşananlara bir yenisi daha eklendi ve bu zamana kadar ismi hiç duyulmamış Rıza beyin ismi geçmeye başlandı.
Hatta Emine hanımın arkadaşı Hatice ismindeki bayan, Rıza Beyin Emine hanıma tecavüz ettiğini bile canlı yayında söyledi.
Rıaz beyin Emine hanıma ve kızı Hüsne alışveriş yaptığını açıkladılar.
Eve girip çıkan Rıza Bey, Emine hanımların bozuk olan muslukları tamir edip,su sızdıran yerlere silikon çekmiş. Bunları yaparken Rıza beyin yanında Emine hanımın annesi durmuş.
Bu durumdan yani Rıza beyin eve girip çıktığından,evde tamir işlerini yaptığından Emine hanımın oğlu Sıddık’ın haberi yokmuş çünkü oğlundan korkan Emine hanım bahsetmemiş.
Programda bu gelişmeler olurken, Emine hanımı hiç tanımam diyen Rıza Bey Ankara emniyetinde ifade vermesi için getirilmiş.
Sakin bir kaçırılma olayı gibi başlayan kayıp arama iyice karmaşık bir hal almaya başladı.
Programda Hüsne’ye anlatmadığı bazı şeyler olduğu için kızan Müge Anlı, daha sonra Hüsne’nin de abisinden korkup bazı şeyleri söyleyemediğini açıkladı.
Hafta sonuna giren programda yeni gelişmeler pazartesiye kaldı.
Pazartesi günü önemli gelişmeler olacağı yönünde kanatlaerimiz var.
Şüpheler önce hiç tanımam dediği,sonrada alışveriş yapıp,evlerine girip çıktığı öğrenilen ve hatta tecavüz bile ettiği söylenilen Emine hanımı tanıyan Rıza Bey’e yöneldi.
Emniyetteki sorgulaması devam eden Rıza Bey hakkında ne karar çıktığını pazartesi günü Tatlı Sert’te izleyip göreceğiz.

emine_kutluca_bulundumu