Bir insan güne nasıl başlarsa akşama kadar öyle devam eder. Güne güzel bir şekilde uyanıp güzel bir kahvaltıyla devam etmek mutlu bir gün geçirmek için ideal bir yoldur. Bir de güzel bir günaydın mesajı gelirse keyfinize keyif katacaktır. En Güzel Ve Orjinal Günaydın Mesajları

En Güzel Ve Orjinal Günaydın Mesajları
Bir insan güne nasıl başlarsa akşama kadar öyle devam eder. Güne güzel bir şekilde uyanıp güzel bir kahvaltıyla devam etmek mutlu bir gün geçirmek için ideal bir yoldur. Bir de güzel bir günaydın mesajı gelirse keyfinize keyif katacaktır.
Sevdiğinize bir sabah güzel bir günaydın mesajı göndererek şaşırtın ve mutlu olmasını sağlayın. Sadece sevdiğinize değil arkadaşınıza,annenize babanıza da göndererek güzel bir güne başlamalarını sağlayabilirsiniz.

En Güzel Ve Orjinal Günaydın Mesajları

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Günaydın aşkım..bugün senin için o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Günaydın canımın içi,bitanem, hayatımın anlamı..Sen yanımda olmasan da seni düşünerek başladım bu güne de,günaydım kırçiçeğim…

Günaydım tahtı kalbimin tam ortasında olan prenses

Günaydın,bir gün daha geçti bak kavuşmamız için, günaydııınnn

Yepyeni bir gün ve aklımda sadece sen varsın bitanem,günaydın canımm

Günaydın güneşim günaydınn

Günaydın kalbimin tek sahibi,uzaklarda olsanda sanki yanımdaymışsın gibi düşünüp her sabah günaydın diyorum yanımdaki hayaline..seni seviyorum günaydın papatyam..

Güneş gibi doğuyorsun gözlerini açınca,doyamıyorum hiç sana bakmaya,güneşim yağmurum,bulutum seni çok seviyorum,günaydın aşkım..

Günaydın ömrüm..

Günaydın aşkım,güzel bir kahvaltı için mutfakta seni bekliyorum.. seni seviyorum

Bir rüyanın gerçeğe dönüşmesinin en tatlı halisin sen günaydın bitanemmm

gunaydin