İlişkinizin ilk günlerindeki gibi erkek arkadaşınızdan ilgi görememeniz gayet normal bir durumdur. İlk günlerde sürekli arayan,hediyeler,çiçeklerle süpriz yapan,hep böyle olacağına dair sözler veren adamdan eser kalmamış olabilir. Erkekler Neden İlgisiz Davranır? Erkeklerin İlgisini Azaltan Durumlar

Erkekler Neden İlgisiz Davranır? Erkeklerin İlgisini Azaltan Durumlar

İlişkinizin ilk günlerindeki gibi erkek arkadaşınızdan ilgi görememeniz gayet normal bir durumdur. İlk günlerde sürekli arayan,hediyeler,çiçeklerle süpriz yapan,hep böyle olacağına dair sözler veren adamdan eser kalmamış olabilir.

Erkeklere ilişkide,evlilikte neden ilgisini kaydeber,ilgisini kaybettiren durumlar nelerdir?

Erkeklerin elde ettiklerine karşı ilgisini kaybettiği herkesce malumdur. Elde ettikten sonra heyecan kaybolur ve ilgi de otomatik olarak ortadan kaybolur.

Güzel giden bir ilişki sonunda evlilik kadınlar için beklenen bir sondur. Erkek içinse evlilik sorumluluk almaktır. Sorumluluk almak istemeyen bir erkek ilişki gayet güzel giderken,kadın evlilik teklifi beklerken bu sorumluluktan kaçar ve ilgisizliği başlar. İlgisiz bir erkek de evlenmeyi düşünen bir kadın için hüsran verici bir durumdur.

İlişkinizi,evliliğinizi yavaş yavaş sindire sindire yaşayın. Bianda herşeyi paylaşıp,yaşanacak güzel şeyleri tüketmek erkeklerde yeni bir heyecan aramasına,ilgisinin kaybolmasına sebep olabiliyor.

İlişkide biraz mesafe olması heyecanı arttırabilir. Eğer evli değilseniz çok sık görüşüp heyecanı tüketmeyin. Flört döneminde liseli aşıklar gibi kaçamak buluşmalar ilişkinize heyecan katabilir. Evli iseniz de arada iş gezilerine çıkabilir yada ailenizde kalabilirsiniz. Dönüşte eşinize güzel beklenmedik süprizler yapabilirsiniz.

erkekler_neden_ilgisizlesir