Beşiktaş Galatasaray maçı yağmur nedeniyle ertelendi. Tüm futbol severler maçın ne zaman olacağını merak ediyor işte. Futbon federasyonundan yapılan açıklama. Beşiktaş Galatasaray maçı yeni tarihi
Ertelenen BJK-GS derbisinin tarihi

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’nda yağmur nedeniyle ertelenen Beşiktaş-G.Saray derbisinin tarihi belli oldu..

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’nda bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisi, yoğun yağış nedeniyle ertelendi.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’nda bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisi, yoğun yağış nedeniyle ertelendi. TFF, derbinin 16 Nisan Pazartesi günü saat 20:00’de oynanacağını açıkladı.

İstanbul’da sabahın erken saatlerinden itibaren etkili olan yağmur, Beşiktaş İnönü Stadı’nın da zemini oldukça ağırlaştırmıştı. Karşılaşmadan saatler önce büyük su birikintilerinin göze çarptığı zeminde, saatler boyunca temizleme çalışmaları sürdürüldü.

Ancak son dakikaya bunun da bir etkisi olmadı ve sahaya son kontrol için çıkan hakem Hüseyin Göçek, kararını olumsuz yönde verdi ve mücadeleyi erteledi.

Daha sonra TFF’den yapılan açıklamada ise Beşiktaş-Galatasaray derbisinin, 16 Nisan Pazartesi günü oynanacağı belirtildi.