Fazla kilo sorunu olmayıp,bazı bölgelerinden şikayetçi olan bayanların sayısı oldukça fazladır. Bazı bölgeler diye nitelendirdiğimiz bölgelerin başında da kalça ve basen gelmektedir. Aşırı kilosu olmayıp o bölgelerinden memnun olmayan kadınlar egzersiz yaparak sorunlu bölgelerindeki fazlalıktan kurtulabilirler. Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

Fazla kilo sorunu olmayıp,bazı bölgelerinden şikayetçi olan bayanların sayısı oldukça fazladır. Bazı bölgeler diye nitelendirdiğimiz bölgelerin başında da kalça ve basen gelmektedir. Aşırı kilosu olmayıp o bölgelerinden memnun olmayan kadınlar egzersiz yaparak sorunlu bölgelerindeki fazlalıktan kurtulabilirler.

Evde egzersiz yaparak kalça ve basen sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Egzersiz programı oluşturarak,düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kalçanızı inceltebilir,basenlerinizden kurtulabilirsiniz.

Egzersiz yapmak çok öenmlidir ama beslenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor.

Basen ve kalça bölgelerinizden sürekli bir şikyatiniz varsa egzersizi bırakmamalı,beslenmenize dikkat etmeli ve hayatınızı daha aktifleştirmelisiniz.

Yakın mesafelere yürüyerek gitmek,diğer odadan ya ad mutfaktan bişey getirileceğinde hemen kalkıp getirmek küçük gibi görünse de hareketli olmanızı sağlar.

Evde Yapılabilecek Kalça Sıkılaştırma Basen Eritme Hareketleri

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ltQOLW8WerM[/youtube]

basen_kalca_egzersizleri