Facebookta profiller oluşturuldu. Bir çok bilgil girildi. bu bilgileri bir dosyada toplamak istediniz kısaca facebook profilinizi yedeklemek istiyorsunuz işte adım adım facebook profile yedekleme işlemi

Birinci adım: Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz ve sağ üst köşedeki Hesap kısmından Hesap Ayarları bölümüne giriyoruz.
İkinci adım: Karşınıza gelen sayfada hesap ayarlarınızı göreceksiniz. Bu sayfada bilgilerin sona erdiği kısmın hemen sol alt tarafında (Dil bilgisinin hemen altında) yer alan “Facebook verilerinin kopyasını indir.” linkine tıklayınız.
Üçüncü adım: Linke tıkladığınız zaman karşınıza arşivi indirebilmenizi sağlayacak bir buton çıkacak. Bu butona tıkladığınız zaman Facebook sizden hesap şifreniz ile işlemi onaylamanızı isteyecek. Hesap şifrenizi girip işlemi onayladıktan sonra Facebook arşivi hazırlamaya başlayacak. Arşiviniz indirilmeye hazır hale geldiği zaman Facebook size bir e-posta ile bildirim gönderecek.
Dördüncü adım: Gelen e-postadaki bildirime göz attığınız zaman Facebook tekrardan sizden şifre onayı istediğini göreceksiniz. Hesap şifrenizi tekrar girdikten sonra Facebook arşivinizi bilgisayara indirilebileceksiniz.