Futbol ve spor kulüpleri herkesi kendine bağlar ve bunun sonucunda taraftar kazanır. Taraftarlar kulüplerine bağlılığını göstermek için bir çok şey yapar mesela kombine bilet alarak her maça geleceğini gösterir. İşte galatasaray taraftarı bunu en iyi yapanlar arasında galatasaray kombine satışında rekor kırdı. İşte galatasaray kombine bilet fiyatları ve satış rekoru

Galatasaray Kombine Bilet Satışı Rekoru

Galatasaray bu sene tüm Süper Lig takımlarını geride bırakarak 40 bin 250’ye yakın kombine bilet satmayı başardı. Sarı-kırmızılı yönetim müthiş talep nedeniyle satışları durdurdu.

Galatasaray Kombine Biletlerden Ne Kadar Kazandı

Geçen yıl 26 bin kombine ile 50 milyon dolarlık gelir elde eden sarı-kırmızılıların yeni sezonda 60 milyon doları kasasına koyacağı öğrenildi.

Adnan Polat döneminde satılan 3 yıllık 12 bin kombineye ek olarak geçen yıl 16 bin daha satılmış ve bunların 14 bini kartlarını yenilemişti.

Bu yıl da ek olarak 14 bin 250 kişinin kombine kart aldığı kaydedildi.

Galatasaray Kombine Satış Fiyatları Ne Kadar

Kombinelerde Genel Satış Başladı

2012-2013 sezonu futbol kombineleri, 12 Haziran saat 16:00 itibariyle kombine satış sitemiz www.gucumuzsizsiniz.com’da satışa çıkıyor.*

Sezon boyunca Galatasaray’ımızın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynayacağı tüm resmi ve dostluk maçlarında yer almak istiyorsanız 12 Haziran’ı kaçırmayın!

Koltuğunuzu alın, takımınızı tribünden destekleyin!

*Her kullanıcı en fazla 4 kombine alma hakkına sahiptir.

Galatasaray 2012 – 2013 Kombine Fiyat Listesi

ÖĞRENCİ İNDİRİMİ İLE İLGİLİ HATIRLATMA: 2012-2013 sezonu futbol kombinelerinde öğrenci indirimi Güney 4 tribününde sınırlı sayıda koltuğa uygulanacaktır. %30 öğrenci indirimli koltuklar internet üzerinden satılmayacak olup 20 Haziran Çarşamba günü 9:00-17:00 saatleri arasında Türk Telekom Arena Güney Destek Masasından yapılacaktır. GS Bonus’a %10 indirim ve 12 taksit avantajı öğrenci kombinelerinde de geçerli olacaktır.

Kombine alımında resimli öğrenci kimliği ibraz etmek mecburidir. Sadece öğrenci kimlik sahiplerine kombine satışı yapılacağından, kimlik sahibinin, öğrenci kimliğinin aslı ve fotokopisi ile beraber bizzat kendisinin satış ofisine gelmesini önemle rica ederiz.

Öğrenci kombinelerinin satışı sadece kredi kartı ile yapılacak olup nakit ödeme kabul edilmeyecektir.

Taraftarlarımıza duyurulur.