Galatasaray’da sular durulmuyor. İstifalar arka arkaya gelmeye devam ediyor. Galatasaray’da Fatih Terim’in görevden alınması takımda şok etkisi yaptı. Fatih terim’in gitmesinden sonra yer yerinden oynadı istifa eden edene. Son olarak galatasaraydan kim istifa etti

Galatasaray’da Son İstifalar

Fatih Terim’in gönderilmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İmparatorun gitmesiyle istifalar peş peşe gelmeye başladı. Son olarak Fatih Terim’in yardımcıları Hasan Şaş, Ümit Davala da görevlerinden istifa etti. İkili şu sıralarda Florya’da gözyaşları içinde futbolcular ile vedalaştı.

Fatih Terim’in yardımcıları Hasan Şaş, Ümit Davala ve Taffarel, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki sabah idmanına çıkmayarak kendi aralarında bir toplantı gerçekleştirdi. Golcü oyuncu Burak Yılmaz da bu toplantıya katıldığı için idmanın ilk yarım saatini kaçırdı. İdmanda takımın başında kondisyoner Scoot Piri yer aldı.

Taffarel’in son kararı henüz bilinmiyor…

istifaların devam gelirse galatasaray yönetimini zor günler bekliyor demektir. çünkü ligin daha başlarında böyle bir olay galatasaraylı futbolcuları etkileyecek ve takım morali sıfıra inecek.

Galatasaray son istifa edenler

Galatasaray son istifa edenler