Gamze özçelik yani arka sokaklar dizisinin zeynep komseri geçen bölüm ölmüştü. Sezon finalinde ise zeynep komserin mezara konuluşu gösteriliyor. Yani gamze özçelik arka sokaklara veda ediyor. Peki gamze özçelik arka sokaklar’dan neden ayrıldı. işte ayrıntılar

7 sezondur ‘Zeynep Komiser’ karakterini canlandırdığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Gamze Özçelik sevgilisini kırmak istemedi. Eski eşi Uğur Pektaş ile aynı dizide rol alan ve rol gereği karı kocayı canlandıran Gamze Özçelik’in yeni sevgilisi bu durumdan rahatsız olduğunu dile getirdi. Rol gereği de olsa eski eşi ile samimi olması Mert Öcal’ı oldukça rahatsız etmiş olacak ki Gamze Özçelik diziden ayrıldı.

29 Eylül 1979 doğumlu Mert Öcal; “Best Model of Turkey” seçilden sonra 2004 “Best Model of The World” yarışmasını kazandı. Daha sonra Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir ve Rüyalarda Buluşuruz gibi çeşitli dizilerde rol aldı. Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Kısa bir süre önce de Gamze Özçelik ile yaşadığı aşk ile adını sıkça duymaya başladık.

Gamze Özçelik boşandığı eşi Uğur Pektaş ile de ayrılma kararı aldığı Arka Sokaklar dizisinde tanışmıştı. Dizide de rol gereği evli olan çift 2005 yılında dünya evine girmiş fakat bu evlilik çok uzun sürmemişti. 2011 yılının son günlerinde resmen boşanan ikilinin Murathan isminde bir de oğulları var.

Sevgilisi Mert Öcal’ın isteği üzerine 7 sezondur rol aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Gamze Özçelik yakın zamanda ekranlara gelecek olan “Fatih” isimli dizide rol alacak.

Stargundem.com

Gamez özçeliğin yeni dizisi hakkında şuan için bilgi verilmedi. Gelecek sezon hangi dizide yer alacağı şuan için bilinmiyor

gamze_ozcelik_arka_sokaklardan_neden_ayrildi