Günde milyarlarca tıklama yapılır ve bu tıklamalar tarayıcı yani browser dediğimiz programlarla yapılır. okubil ziyaretçilerinin % 60 gibi bir kitle chrome kullanıcısı. Son sürümden haberdar olmayanlar için bu yazımız. Google Chrome Son Sürüm İndirmek ve Google Chrome Son Sürüm Özellikleri ve Yeniliklerini öğrenmek için tıklayın

Kimilerinin google krom dediği kimilerinin çrom dediği google Chrome nin yenilikleri sürüyor.
Google Chrome 2012 haziran versiyonu sizlerle

Türkçe Son Sürüm Google Chrome İçin Tıkla

Siz internet gezginleri için hızlı olan ne varsa okubilde olacak. google tamindirme zamanıdır şimdi son sürümü güncel olarak okubilde takip edebilirisiniz

Neden Google Chrome kullanmalıyım?
Web tarayıcısı muhtemelen bilgisayarınızdaki en önemli yazılımdır. Çevrimiçi olduğunuz zamanınızın çoğunu bir tarayıcıda geçirirsiniz: arama yaparken, sohbet ederken, e-posta gönderirken, alışveriş ve bankacılık işlemleri yaparken, haberleri okurken ve çevrimiçi videoları izlerken genellikle bir tarayıcı kullanırsınız.

Google Chrome Hızı

Chrome mümkün olan her şekilde en hızlı tarayıcı olmak üzere tasarlandı. Masaüstünüzden başlaması hızlıdır, web sayfalarını anında yükler ve karmaşık web uygulamalarını ışık hızında çalıştırır. Chrome ve hız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Chrome ile Sadelik

Chrome’un tarayıcı penceresi rahat kullanılan, temiz ve sade bir penceredir ve verimli, kolay kullanım için tasarlanmış özelliklere sahiptir. Örneğin, aynı kutudan arama ve gezinme yapabilir, sekmelerin yerlerini değiştirerek pencereyi hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Google Chrome Güvenliği

Chrome, web üzerinde daha güvenli olmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunun için kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avına karşı yerleşik koruma, en son güvenlik düzeltmelerine sahip olduğunuzdan emin olmanızı sağlayan otomatik güncellemeler ve diğer pek çok özellik sunar. Chrome’un güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Chrome’da oturum açma

Chrome’da oturum açmak yer işaretlerinizin, geçmişinizin ve diğer ayarlarınızın tüm bilgisayarlarınızda olmasını sağlar. İngiliz anahtarı menüsüne gidip “Chrome’da Oturum Aç”ı seçmeniz yeterli. Chrome’da oturum açma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Chrome Tüm özellikleri Ve diğer özellikler

Chrome ayrıca, tam sayfa çevirisi gibi kullanışlı pek çok özelliği yerleşik olarak barındırır ve Chrome Web Mağazası’ndan binlerce uygulamaya, uzantıya ve temaya erişim sunar. Chrome’un en sevilen özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

google chrome nasıl kurulur bunu daha sonra resimle ve görsel video olarak anlatacağız.
ayrıca google chrome plugin eklenti yükleme ve google chrome nasıl kaldırılır gibi konuları bunun yanında google chore kullanımı hakkında geniş bilgi görsel olarak okubil de yer alacak