Google bir çoğuna göre açılış sayfası yada arama motoru gibi gelebilir. Google aslında bunların dışında büyük bir bilişim devi. Bir çok sektörde yenilikler getirmek için uğraşan yeni icatlar peşinde olan çok büyük bir şirket. Yakın zamanda tanıttığı gözlüğü buna en güzel örneklerden biri. Google ile bizi ne gibi yenilikler bekliyor görelim

2013 yaz aylarında google sessizliğini koruyor. Aslında sessizliğini koruyor derken yeni tanıtımlar çok fazla gelmiyor. Ama google bununla beraber sessizliğini yıl sonuna saklıyor düşüncesindeyiz. 2013 google için güzel bir yıl oldu. 2014 de google yenilikleri devam edeceği düşüncesindeyiz. Chrome yi geliştirmeye devam eden google chrome için alternatif olarak tabletlerde ve akıllı telefonlarda kullanılması için çalışmalarına devam ediyor. Okubil.com ziyaretçilerinin büyük bir çoğunluğu chrome yi kullandığınıda bilgidmekte fayda var. Chrome son sürümü türkçe indir sayafamızdan yine indirebilir. ve hızlı browser keyfini yaşayabilirsiniz.

Googlenin aslında ilginç bir yönüde bir çok sektörde çalışmasıyla beraber ilginç icatları zaman zaman çıkarması oluyor. Yani nerden ne çıkaracağını tahmin edemiyorsunuz. Çünkü dediğimiz gibi teknolojik olarak bütün sistemler ve teknik buluşlarla ilgileniyor.

Googlenin 2014 icatlarını yeni servislerini merakla bekliyoruz.

google_2014_yenilikleri