Avrupa Yakası çok tutulan ve gayet başarılı bir diziydi.Oyuncuları ve konusuyla izleyenlerin beğenisi kazanan Avrupa Yakası yazarı Gülse Birsel’den yeni bir dizi geliyor.Yalan Dünya adlı dizi oyuncularıyla gayet iddialı görünüyor.Yalan Dünya ne zaman yayınlanacak? Yalan Dünya dizisi oyuncuları kim?

Gülse Birsel’in merakla beklenen dizisi “Yalan Dünya” Ocak ayında ekranlarda karşımıza gelecek. Yapımı D Yapım üstlenirken dizide bir çok ünlü oyuncu da bulunmakta.

Avrupa Yakası dizisi ile komedi dizilerine ismini yazdıran Gülse Birsel’e ait Yalan Dünya dizisi izleyicisi ile buluşacak.

Yönetmeliğini yine Jale Atabey Özberk üstlenecek ve prodüktölüğünü de D Yapın’ın üstlendiği dizi merakla seyirciler tarafından beklenilmekte.

Cihangir’de yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum, iki ailenin komik hikayesini anlatıyor. Dizinin kadrosu da çok zengin. Gülse Birsel’in yanı sıra Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan ve Gönül Ülkü gibi isimler rol alıyor.