Televizyon dünyasında birçok dizi fazla yayınlanmadan ekranlara veda ediyor. Bazıları şanslarını zorlayıp devam etseler de ileri saatlerde yayınlanıyorlardı. Ekranlara veda etmeye hazırlanan diziler arasında bakalım hangileri var? Hangi Diziler Ekranlara Veda Edecek? Bu Sezon Sona Erecek Diziler

Hangi Diziler Ekranlara Veda Edecek? Bu Sezon Sona Erecek Diziler

Televizyon dünyasında birçok dizi fazla yayınlanmadan ekranlara veda ediyor. Bazıları şanslarını zorlayıp devam etseler de ileri saatlerde yayınlanıyorlardı. Ekranlara veda etmeye hazırlanan diziler arasında bakalım hangileri var?

İŞLER GÜÇLER

İzleyici tarafından sevilse de çok fazla reyting alamayan diziler arasındaydı İşler Güçler. Sevilen bir dizi olsa da oyuncu Ahmet Kural yeni sezonda olmayacaklarını,bu tamamen kendi kararları olduğunu söylemişti.

MUHTEŞEM YÜZYIL

Yayına başladığı ilk zamanlardan itibaren eleştiri oklarına maruz kaldı Muhteşem Yüzyıl. Tarihi doğru yansıtmadıkları her daim vurgulandı. Eleştiriler siyasilere kadar uzandı. Yyaından kaldırılacağı bile söylenilmişti. Üç sezondur devam eden dizi gelecek sezonda ekranlarda olmayacak.

KUZEY-GÜNEY

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde oynadığı Kuzey Güney dizisi bu sezon ekranlara veda edecek. Oldukça iddialı başlayan dizinin beklenilen reytinge ulaşamaması karşısında bu sezonda yayın saati değiştirilmişti.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

Ekranlara veda etmesi gereken bir dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki. Üç sezondur yayınlanan dizide oyuncu değişiklikleri oldu. 12 Eylül de yaşananları anlatmaya çalışan ama taraflı anlatan bir konu izlemeye başladı. Miladını dolduran dizi yeni sezonda yayında olmayacak.

20 DAKİKA

Yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren eleştiri yağmuruna tutulan 20 Dakika dizisi bu sezon ekranlara veda edecek. Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde oynadığı dizi hapishaneden kaçırılma olayını işliyor. Tuba Büyüküstün’nün performansının başarısız olduğundan dolayı dizinin reyting almadığını ve dizinin bu sebepten dolayı ekranlara veda ettiği söyleniliyor.

bu_sezon_bitecek_diziler