Huzur Sokağı izleyici tarafından oldukça beğenilip takip edilen diziler arasında. Huzur Sokağı adlı romandan esinlenilen dizi aslında romanla çok da bağlantılı değil. Sadece dizinin ismi olarak alınmış bir durumda. Öyle de olsa dizi beğeniliyor ve izleniliyor. Özellikle tesettürlü bayanlar Şükran’ın kıyfatlerini yakından takip ediyor. Huzur Sokağı Dizisinde Şükran’ın Giydiği Kıyafetler

Huzur Sokağı Dizisinde Şükran’ın Giydiği Kıyafetler

Huzur Sokağı izleyici tarafından oldukça beğenilip takip edilen diziler arasında. Huzur Sokağı adlı romandan esinlenilen dizi aslında romanla çok da bağlantılı değil. Sadece dizinin ismi olarak alınmış bir durumda. Öyle de olsa dizi beğeniliyor ve izleniliyor. Özellikle tesettürlü bayanlar Şükran’ın kıyfatlerini yakından takip ediyor.

Dizide tesettürlü bir kız olan Şükran,oldukça şık ve güzel giyiniyor. Emre ile nişanlanan Şükran’ın nişan kıyafetinin rengi ve modeli çok beğenildi. Şık bir tasarım olan elbisenin baş kısmı da oldukça iddialıydı. Günlük kıyafetleri, pardesü ve kaplarıyla da taktığı şallarla her zaman uyum içinde görünüyor.

Şükran’ın kına gecesinde giydiği bindallı da oldukça fazla beğenilmişti.

Dizinin güzel kızlarından birisi olan Şükran2ın giydiği kıyafetleri derledik.

Huzur Sokağı Dizisinde Şükran’ın Giydiği Kıyafetler

sukranin_kiyafetleri1

sukranin_kiyafetleri10

sukranin_kiyafetleri11

sukranin_kiyafetleri13

sukranin_kiyafetleri14

sukranin_kiyafetleri2

sukranin_kiyafetleri3

sukranin_kiyafetleri4

sukranin_kiyafetleri5

sukranin_kiyafetleri6

sukranin_kiyafetleri7

sukranin_kiyafetleri8

sukranin_kiyafetleri9