İbrahim Tatlıses 2011 yılında yeniden evlendi. Evet kısa süre önce vurulan ibrahim tatlıses iyileşmesinin ardından ilk iş evlendi. Ayşegül Yıldız la evlnen ibrahim tatlıses nikah görüntüleri yayınlandı. İbrahim tatlısesin nikahtaki son hali hala kır saçlı. işte o görüntüler

İbrahim Tatlıses’ın uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Ayşegül Yıldız ile kaldığı hastanede evlendi. Tatlıses’in nikahını da Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı.

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız Nikah Fotoğrafları
İŞTE NİKAHTAN KARELER (FOTO GALERİ)

İbrahim Tatlıses tedavi gördüğü Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ünlü türkücü 12 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayşegül Yıldız’la hayatını birleştirdi. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. İlk kez evlenen Ayşegül Yıldız gelinlik tarzı beyaz bir elbise giyerken Tatlıses de takım elbise tercih etti. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Yüksel Çağlar çiftin nikah şahitliğini yaptı. Hazırlıkları büyük bir gizlilik içersinde tamamlanan nikaha ikilinin ailesinden ve dostlarından birkaç kişi davet edildi.

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız Nikah Görüntüleri Video
[flv]http://www.dha.com.tr/newpics/news/270920112342511796445.mp4[/flv]

mynet.com

İbrahim Tatlıses evlendi

“BAŞBAKANIMIZ YUVAM OLMASI GEREKTİĞİNİ İMA ETTİ”

İbrahim Tatlıses nikah sonrası yaptığı açıklama şunları söyledi:

Sayın Başbakanımızın beni ziyareti esnasında yaptığımız sohbette, Başbakanımız artık benim bir yuvam olması gerektiğini sözleriyle ima etti. Bu ima zaten düşündüğüm bir yuvayı gerçekleştirmeme sebep oldu. Bugün de bu evlilik akti için sayın başkanım Mustafa Sarıgül şeref verdiler, bu hayırlı olayı gerçekleştirdiler. Şahitlerimiz Fatih Terim ve Yüksel Çağlar dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca böyle bir mutlu günü tüm dostlarımla ve beni seven halkımla paylaşmak isterdim. Malesef ülkemizin şu andaki konjektörü buna müsait olmadığından mütevazi bir şekilde gerçekleştirmek durumunda kaldım.

Bu mutlu günümde yanımda olan ailem ve çocuklarıma, dostlarıma, ekibime ve tüm sevenlerime teşekkür ederim.

Saygılar İbrahim Tatlıses

“BANA BİR ŞEY OLURSA BAŞKASIYLA EVLENME”

13 martta silahlı saldırıya uğrayan Tatlıses, Yıldız ile olaydan bir kaç saat önce tartışmıştı. Çift arasındaki kırgınlık ünlü sanatçının “Aşkım bugün yarın ne olacağım belli değil. Senden tek bir şey istiyorum, ben ölürsem ne olur başka birisi ile evlenme. Seni çok seviyorum” mesajını göndermesiyle sona ermişti.

İşte o günden 6 ay sonra uzun yıllardır birlikte olan Tatlıses ve Yıldız hayatlarını birleştirdi.