İnternetten bedava mesaj yada sms atmak mümkünmü ? sorusuna cevap arıyoruz. Çoğu zaman telefonumuza gelen mesajların nerden geldiğiniz merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İnternetten mesaj göndermek mümkün hatta bedava sms atmakta mümkün. Peki bu nasıl oluyor

İnternet üzerinden sms atmak isteyenler için bir çok site mevcut. İnternetten bedava mesaj atabileceğiniz siteler bunu tabiki promosyon amaçlı yapıyor. Yani mesaj göndermeler kısıtlı oluyor. Bu kısıtlamalar ülke kısıtlaması ve mesaj sayısı kısatlaması olarak 2 ye ayrılıyor. Bir çok ülkeye bedava mesaj göndermek mümkünken türkiye telefonlarına bedava sms atmak çoğu zaman olmuyor. Çünkü malum çok kişi bunu kullanmak isteyince ve boşuna bir kullanım olduğu için ülkelere sınırlamalar getiriliyor.

internetten sms veya cep telefonuna mesaj gönderilen internet adreslerini şimdilik vermeyeceğiz. Çünkü bu gibi siteler genelde fazla yaşamıyor ve geçerliliğini yitiriyor. Zaten bedava sms veren sitelerde bu bedava kısmını promosyon olarak tanına kadar veriyor. Sürekli bedava sms veren site bulmak zor. Yinede tavsiyeleriniz olursa yorum olarak belirtip diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Bu yazımızdaki amaç internet üzerinden bedava sms mesaj gönderilip gönedilmeyeceğini soran arkadaşlarımız için yazılmıştır. internet üzerinden bedava sms gönderilir.

internetten bedava sms 2014

internetten bedava sms 2014