Bugün İnönü Stadı’na ilginç bir pankart açıldı. Pankartta mesajda açıktı kimin verdiğide. Pankartın altında İsmail Cevahir yazıyordu ve başbakana seninleyiz mesajı veriyordu. Peki kimdir bu İsmail Cevahir, Beşiktaş Kongre üyesi hakkında tüm bilgiler

öncelikli olarak ismail cevahirin inönü stadına astırdığı pankartı görelim.

ismail-cevahir-besiktas-pankarti

İsmail Cevahir Kimdir? ( Özgeçmişi, Ne İş Yapar, Biyografisi )

İsmail Cevahir, sabah saatlerinde İnönü Stadı’na Başbakan Erdoğan için pankart açan kişidir. İsmail Gezi Parkı eylemlerine Beşiktaş’ın ünlü taraftar kulübü Çarşı’nın verdiği desteği eleştirdi. Beşiktaş kulübünün kongre üyesi olan İsmail Cevahir İnönü Stadı’na dev bir pankart astırarak Beşiktaş’ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu söyleyen kişidir. İsmail Cevahir yaptığı bu hareketle bir anda sosyal medyada konuşulmaya başladı. İsmail Cevahir ne iş yapar? Özgeçmişi, biyografisi…

İSMAİL CEVAHİR KİMDİR?

İsmail Cevahir kimdir? Beşiktaş’ta görevi ne? O pankartın öyküsü? İsmail Cevahir Beşiktaş kulübünün kongre üyesidir. Bu sabah İnönü Stadı’na astığı bu pankart ile gündeme oturdu.

Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı’ya misilleme yapmak isteyen Beşiktaş’ın Kongre Üyesi İsmail Cevahir, Başbakan Erdoğan’ı destekleyen pankartları astırması üzerine sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Bazı kesimler İsmail Cevahir’i desteklerken, bazıları da eleştirdi. Beşiktaş’ın Çarşı grubu Gezi Parkı olaylarında aktif rol oynamıştı. Çarşı Grubu üyelerinden bazıları gözaltına dahi alınmıştı. İsmail Cevahir inönü Stadı’na Beşiktaşlılar başbakanın yanındayız ponkartı yankı olmaya devam ediyor. İsmail Cevahir’e Beşiktaş’ın Çarşı Grubundan tepki gelecek mi Çarşı grubu ne diyece? Pankartın İnönü stadyumundan kaldırılıp kaldırılmayacağıda merak ediyor.

Daha Önce İsmail Cevahir Hakkında Çıkan Haberler

2011′de İnönü’de oynanan Beşiktaş Fenerbahçe maçında Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile iş adamı İsmail Cevahir arasında çıkan kavga üzerine açılan davada karar çıktı.

Kongre üyesi İsmail Cevahir ile Belediye Başkanı İsmail Ünal arasındaki kavga çıkmış, taraflar da olayı mahkemeye taşımıştı. Dün mahkeme kararını verdi; Beşiktaş Kulübü Kongre üyesi İsmail Cevahir, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’a yumruklu saldırıda bulunarak, hakaret ettiği gerekçesiyle 5 ay hapis ve 3 bin 500 lira adli para cezasına çarptırıldı.

ismail-cevahir-besiktas-pankarti