istanbulda polat towers ta bugün büyük bir yangın çıktı. yangında can ve mal kaybı henüz açıklanmadı ama binada büyük hasar olduğu fotoğraflardan belli oluyor. İstanbul polat towers ta çıkan yangının sebebi için şuanda bir açıklama yapılmadı. yangından ilk görüntüler

[flv]http://videoserver.haber7.com/videos/h7mp4/20120717112059.mp4[/flv]
haber7.com dan alınmıştır

İstanbul Polat Towers Yangının Nedeni

Polat Tower’ın yakınında özel bir hastane ve iki benzin istasyonu bulunuyor.Benzin istasyonları önlem olarak boşaltıldı.Katlardan cam parçaları aşağıya düşüyor

“ÇOK BÜYÜK BİR YANGIN”

“26. katta oturuyorum. Anonsla birlikte tahliye edildik. İkinci anonsta yangının büyük olduğu söylendi. Hepimiz tahliye edildik. İtfaiye ve güvenlik elemanları çok büyük çabayla çalışıyorlar. Yanımızda bulunan hastane de dumandan muzdarip. ”

SARIGÜL’DEN AÇIKLAMA

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül olay yerinde. Sarıgül herhangi bir ölü ve yaralı olmadığını açıkladı. Sarıgül, yangının bankalardan dolayı çıkmış olabileceğini söyledi.

POLAT TOWER Nerede

Polat Tower Residence, Beşiktaş-Taksim-Şişli-Mecidiyeköy-Esentepe-Maçka-Nişantaşı-Teşvikiye çemberinin tam ortasında. Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, No:12 Şişli’de bulunuyor. Polat Tower 2002 yılında hizmete girmişti.