Kadınlar erkeklerde birtakım özellikler ararlar.Ve bu özellikteki erkek, o kadın için gerçekten değerli olur.Beyler bu haber tam size göre,’erkek değil misiniz hepiniz aynısınız’ cümlesiyle muhatap olmak istemiyorsanız haberi mutlaka okuyun ve aklınızın bir köşesine yazın

YEMEK YAPMAK: Bir erkek asla ”kadınsın yemek senin işin” diye düşünmemelidir. Böyle düşünüyorsa baştan kaybeder.Sürekli yapılan işler artık kadına baygınlık verir. Erkek bu durumda devreye girip, mesela haftada 2 kere yemeği hazırlayabilir. Kadın için oldukça hoş bir süpriz olur. Bir de kadın mutfaktayken erkeğin gelip biraz sohbet eşliğinde masayı hazırlaması da kadın için gerçekten önemlidir.Birlikte vakit geçirmenin başka bir yolu da bu.

ÇOŞKUNLUK-HEYECAN:Erkekler genel olarak ağır abi takılıp sakin olmayı tercih ederler. Mesela yaklaşan düğün organizasyonu için fazlaca sakin olan damat, gelinin aklına bir ton soru işareti bırakır.” Acaba beni sevmiyo mu, acaba evliliği istemiyo mu, neden bu kadar sakin, neden hiç heyecanlanmıyo……? Ve bunları dile getirirse sakin olan damat adayı fazlaca abartılmış bulup sakinliğini bozar.Kadının heycanlanmasını anlayıp biraz eşlik eden erkek kadın için bulunmaz nimettir. Partnerini memnun etmek isteyen erkekler bunlara biraz dikkat!

DÜŞÜNCELİ OLMAK:Bir erkeği muthiş kılan en önemli özellik de düşünceli olmasıdır.Yorgun geçirilmiş günün akşamında sorulan rahatlatıcı birkaç soru kadın için bulunmaz nimettir.Özel günlerde beğendiği bir şeyi alıp hediye etmek,kadının kafasında beni önemsiyo bana karşı dikkatli imajını çizer. Kadın için önemli olan alışveriş sırasında yanında olan sabırlı erkek sınavı geçmiş demektir. Bir de güzel olmuş ve ya olmamış demesi fikirlerini söylemesi tam not aldırır.
Kadının kalbini kazanmak biraz dikkatten,biraz düşünceli olmaktan geçer. Siizn için iyi bir eş, çocuklarınız için mükemmel bir anne olan kadın için çok da abartılı bişey yapmanız istenmiyo,öyle değil mi beyler:)