Türkiye istanbulda 4 nisan 2014 cuma günü sabah saatlerinde evinden dışarı çıkarak kaybolan pamir isimli küçük çocuğu arıyor. Sosyal medyada bir çok kişinin fotoğrafını paylaştığı pamir bulundu mu? Pamir’i arama çalışmalarına istanbulda bulunan arama kurtarma birimlerinin hemen hemen hepsi alarmda

İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy Fesleğen Sokakta bulunan evinden anne ve babası uyurken tek başına çıkan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’ten haber alınamıyor.

Saat 09.00 sıralarında çocuğunun evde olmadığını farkeden baba Serdar Dikdik olayı polise ve jandarma ekiplerine haber verdi. Babanın ihbarıyla olay yerine gelen jandarma ekipleri küçük Pamir’i bulmak için çalışma başlattı.

Çocuğunun 3,5 yaşında olduğunu üzerinde uyku tulumu ile ayakkabısız olarak kayıplara karıştığını belirten baba, “Polise Jandarmaya haber verdik. Pamir ormanlık alan dahil her yerde aranıyor. Sosyal medyada da duyuru yaptık. Herkesten yardım bekliyoruz ” diye konuştu.

Olayı haber alan AKUT ekibi de saat 16.00 sıralarında aramalara katıldı.

Pamir için zaman çok önemli. Herhangi bir insan olarakta zaman geçtikce hayati durum önem kazanmaya başlıyor. Küçük pamir bulunur bulunmaz sizlere duyuracağız.

İşte kaybolan pamirin fotoğrafı

kaybolan_pamir