Kayısının faydaları saymakla bitmez. Malatya nın ünlü mevesi kayısının yağıda başka bir değerli. Güzellik için kayısı yağından sizde krem hazırlayıp bir çok cilt sorunlarınızı giderebilrsiniz.

Peki Nelere iyi gelir bu krem
Kayısı Yağı İle Ciltte Neler düzeltilir

* Kayısı Yağı Kremi Akneleri temizler.
* Kayısı Yağı Kremi Cilde canlılık veriri.
* Kayısı Yağı Kremi Yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıklıkları gidermek için kullanılabilir.
* Kayısı Yağı Kremi Nemlendirici özeliğe sahiptir.
*Kayısı Yağı Kremi Bağırsak parazitlerinin düşürülmesinde kullanılabilir.
* Kayısı Yağı Kremi Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kayısı Yağı Kremi Kullanım Şekli :

Harici olarak ;Cilde pamukla sürüldükten sonra masaj yapılarak kullanılır. Dahlili olarak ; Bir çay bardağı suya 2-3 damla damlatılarak alınır.

EVDE KAYISI YAĞI CİLT BAKIM KREMİ YAPIMI :

Sizlere, evde rahatlıkla yapabileceğiniz, harika bir cilt bakım kremi tarifi de vermek istiyorum. Tabiki baş rollerde kayısı yağı var. Kremi kullandığınız zaman ellerinizde yumuşaklığa inanamayacaksınız.
* 4 çorba kaşığı kayısı yağı
* 2 çorba kaşığı susam yağı
* 2 çorba kaşığı tereyağı
* 1 çorba kaşığı damıtılmış su

Kayısı Yağı Kremi Hazırlanışı :

Bütün malzemeleri birbirine karıştırın. Karışım düzgün bir krem halini alınca cam bir kavanoza koyarak buzdolabının kapak kısmında saklayın. Elinize aldığınız bir miktar kremi cildinize masaj yaparak yedirin. 5 dak. beklettikten sonra ılık su ile temizleyerek çıkarın. Nemlendirici krem sürün.

Mini Etiket :
Kayısı Yağı ile Cilt Bakım Kremi Yapımı – KAYISI YAĞININ FAYDALARI VE CİLT BAKIM KREMİ YAPIMI – kayısı yağının faydaları, kayısı yağı faydaları, kayısı yağı cilde faydaları, kayısı yağının cilde faydaları, kayısı yağının faydaları ve kullanımı, kayisi yaginin faydalari, kayısı yağı nemlendirici krem yapımı, kayısı yağı kreminin faydaları, kayısı kreminin faydaları, kayısı kremi, kayısı yağının kullanım şekli, kayısı yağı kremi, kayisi yağı faydaları, kayısı yağı cilde nasıl uygulanır, kayisi yaği faydalari, kaysı yağı faydaları, kaysi yaginin faydalari, krem yapımı