Kim milyoner olmak iste yarışmasında son zamanlarda gülenleri çok gördük ama bu sefer kim milyoner olmak ister yarışmacısı ağladı. 5 Ağustos 2012 tarihli yarışmada yarışmacı ağladı. Peki yarışmacı neden ağladı. İşte kim milyoner olmak ister yarışmasında ağlayan yarışmacı ve sebebi

Ünlü tiyatrocu Kenan Işık’ın sunduğu ve ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ adlı yarışmada genç yarışmacı bir anda gözyaşlarına boğuldu. Nedeni ise bir hayli duygusal…

[flv]http://videoserver.haber7.com/videos/h7mp4/20120806092609.mp4[/flv]

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşamki bölümünde duygusal anlar yaşandı. Yarışma anında oldukça heyecanlı olan Mehmet Doğru isimli yarışmacı 15.000 TL’lik soruyu da bilince stüdyoda bir anda ortam değişti. Ne olduysa bundan sonra oldu zaten.

Kenan Işık, yarışmaya İstanbul’dan katılan Doğru’ya, ‘Bu parayla ne yapacaksın?’ sorusunu yöneltti. Yarışmacı ‘Evlenemeyi düşünüyorum inşallah’ cevabını verince Kenan Işık önce bu cevap karşısında kahkaha attı ama sonra yarışmacının ağladığını görünce şaşkınlık yaşadı.

HEM OKUYOR HEM ÇALIŞIYOR

Açıköğretim Fakültesi’de okuyan ve aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Vakıf Hastanesi’nde bilgi işlem teknikeri olarak çalışan Doğru, 30 bin TL kazanmanın mutluluğunu ise şu sözlerle dile getirdi: 3 gün önce 1-2 bin TL’nin hesabını yaparken, şu anda 30 bin TL param var. Herşey nasip, Allah böyle istedi.

Doğru, yarışmanın süresi sona erdiği için pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.