Hergeçen gün yeni siteler açılıyor. Yeni açılan sitelerin çoğu çöp siteler. Bu gibi siteler özgün sitelerden konu ve konu başlığı çalarak para kazanmayı düşünürler. Bilmezlerki 1 ay sonra ne para alacaklar nede googlede olacaklar. okubil.com danda bir çok site kendince gizli olarak haber çalıyor. ve kendilerine ulaşıldığında ben özgün haber yapıyorum diyenlermi ararsınız sanane çalarım diyenlermi dersiniz neler neler. işte bizide koruyan sistemlere değineceğiz

Yazı hırsızlığı ülkemizde yeni ama çok hızlı olan bir hırsızlık türü. Siz orjinal başlık seçersiniz özgün haber yaparsınız kendini akıllı sananlar çıkar hiçbir değişiklik yapmadan sitesine koyar. kendilerine bir şekilde ulaşılır ve yapma denir. Hırsız aynı zamanda arsız olunca çalarım demekten hiç çekinmiyor. yada kendisini akıllı sananlar nerden çıkardan çaldığımı der. Yahu bir gün kargo haberi yaptım adam benim kargo bilgilerini birebir çalmış. yani bu durumda biz aynı saniyede kargoyu aynı yere göndermiş oluyoruz. utanmaz adamlar işte bu kadar yüzsüz oluyor.

Sizde çalıyorusnuz mu ?
okubil.com da yer alan haberler gündemde öne çıkan haberler. tabiki tüm haber siteleri gibi bizde olmuş olan bir haberi yazıyoruz. zaman zaman kendi görüşlerimizide ekliyoruz. haber başlığınıda kendimize göre düzenliyoruz. sitemizden haber çalanlar gidin sizde diğer haber sitelerinden alıntı yapın sizde görüş ekleyin neden gelipte okubil den tamamen alıyorsunuz. benim görüşümü neden kendi görüşünüz yapıyor gibi gösteriyorsunuz. bari kendinizce bir görüşünüz olsun.

Dava açalımmı

Bu tabiki olacak birşeydir. eğer benim yazımı çalıyorsanız ve ben uyardığım halde çalmaya devam ediyorsanız. Türkiye mahkemelerinde isminiz yankılanır. Ciddi para cezaları ödersiniz. Amerikada sırf spam maliller için hukuk okuyup bu yolla para kazanan biri var.

Hadi Yazılarınızı koruyun