Gıyabında cenaze namazı kılındı. Diziden çıktı dizinin tadı kaçtı. Ölmese iyi olurdu… işte tüm bunlar Kurtlar Vadisi’nin Çakır karakteri içindi. Çakır öldü ailesi yurt dışına gitti herkes bu çocuk bir gün gelir dedi ve işte Çakırın oğlu Pusat döndü. Kurtlar vadisinin 108. bölümünde Çakırın oğlu Pusat ekran karşısına çıkıyor.

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’da flaş bir gelişme yaşandı. Laz Ziya’nın torunu ve ünlü mafya babası Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat Kurtlar Vadisi Pusu’ya geri döndü.

Kurtlar Vadisi Pusu’da geçtiğimiz hafta yaşanan savaşın ardından Vadi hayranlarının gözü Polat Alemdar ve İstihbaratçı Ersoy Ulubey’e odaklanmıştı. Vadi hayranları, bu hafta yayınlanan yeni bölümde Ulubey’in sonunun gelip- gelmeyeceğini beklemeye başlamıştı. Ancak Vadi’nin yeni yayınlanan fragmanında sürpriz bir gelişme yaşandı ve Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat, Vadi’ye geri döndü. Polat’ın yurt dışına gönderdiğinde çocuk olan Pusat’ın tahmin edilenden fazla büyümüş olması da gözlerden kaçmadı.

İşte 108.Bölüm fragmanı-Pusat

video_galeri.png
ALTI YIL SONRA PUSAT

‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun yarın akşamki bölümünde, altı yıl önce diziden ayrılan bir karakter geri döndü. Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı ‘Süleyman Çakır’ın, İpek Tenolcay’ın oynadığı ‘Nesrin Çakır’dan olan oğlu ‘Pusat’ genç bir adam olarak izleyici karşısına çıkacak.
SEVİNDİK OYNAYACAK

‘Pusat’, 2005 yılında babasının öldürülmesinin ardından annesi ‘Nesrin’, ablası ‘Selvi’ ve dedesi ‘Laz Ziya’ ile birlikte yaşamaya başlamıştı. Dedesi de öldürülünce ‘Polat Alemdar’ tarafından yurt dışına gönderilmişti. ‘Pusat’ı dizide genç oyuncu Görkem Sevindik canlandıracak.