Kurtlar Vadisinin Laz Ziyası İstemi Betilden sonra Halo Dayı Karakterinde oynayan Sönmez Atasoy da vefat etti. Kurtlar vadisinde Halo Dayı karakteriyle kendini sevdiren oyuncu. Bir çok dizide rol almıştı. Halo Dayı Sönmez Atasoyun ölüm nedeni

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vWxQ1OKBjiY[/youtube]

Ünlü Oyuncu Sönmez Atasoy geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı hastanede bir haftadır sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti. Acı haberi doktoru açıkladı.

Geçirdiği kalp krizi nedeniyle Şevket Demirel Kalp Merkezi’nde tedaviye alınan ve bir haftadır yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte olan oyuncu Sönmez Atasoy yaşam savaşını kaybetti.

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tuğrul Sezer, oyuncu Sönmez Atasoy’un gece saat 00.15’de kalbinin durması sonucu hayatını kaybettiğini bildirdi.

Prof. Dr. Sezer AA muhabirine yaptığı açıklamada, Atasoy’un beyin fonksiyonlarının yanıt vermemesi nedeniyle bir süredir Nöroloji Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altında bulunduğunu belirterek, ”Sönmez Atasoy, saat 00.15’de kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti. Tüm ekiplerimiz gereken müdahaleyi yaptılar” dedi.

”Sakarya Fırat” dizisinin çekimleri için Isparta’da bulunan Sönmez Atasoy, 8 Aralık’ta çekimlere ara verildiği sırada göğüs ağrısı şikayetiyle SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmış ve kalp krizi geçirdiği teşhisiyle tedavi altına alınmıştı.

Sönmez Atasoy, ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde ’Halo Dayı’ karakterini canlandırdıktan sonra TRT’de yayınlanann Sakarya-Fırat dizisinde 3 yıldan bu yana ‘Mürsel Ağa’yı oynuyordu.

Kurtlar Vadisi Halo Dayının Yaslan be Halil İbrahim Türküsü ile özdeşleşmişti

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tWXX8gGBiv0[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tk2AmGyiViQ[/youtube]