Kıyamet yaklaşıyor ve depremler kendisini göstermeye devam ediyor. 16 Nisan 2012 tarihi ile Kütahyada 2 deprem meydana geldi. İşte Kütahyadaki depremin kameralara yansıyan görüntüsü

Kütahya’da deprem!
Kütahya’nın Simav ilçesinde, 4,8 büyüklüğünde orta şiddetli deprem meydana geldi.

Kütahya Simav Depremi Görüntüleri 16 Nisan 2012


Boğaziçi Üniversitesi (BÜ) Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 13.10’da, merkez üssü Simav ilçe merkezine 28 kilometre uzaklığındaki İnlice köyünde 4,8 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Deprem, Kütahya il merkezi, Hisarcık, Emet, Tavşanlı, Gediz, Şaphane ve Pazarlar ilçelerinde de hissedildi.
Reklam

Simav’da okulların tahliye edilmeye başlandığı, can ve mal kaybının olup olmadığını belirlemek için Kaymakamlık koordinesinde çalışma yürütüldüğü öğrenildi.

SİMAV’DA OKULLAR BUGÜN TATİL EDİLDİ

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ise internet sitesinde, Simav’da saat 13.10’da 4,7, 13.11’de ise 4,6 büyüklüğünde depremler kaydedildiğini duyurdu.

İNLİCE MUHTARI: UCUZ ATLATTIK

NTV’ye telefonla bağlanan İnlice köyü muhtarı Ali Güzel, “Yaralanma ya da can kaybı yok. Şu anda yine sallandık. Çok şükür depremi ucuz atlattık” dedi.

Simav’da geçen yıl 19 Mayıs’ta da 5.9 büyükülüğünde bir deprem meydana gelmiş, artçı sarsıntılar uzun süre devam etmişti.

İŞTE DEPREM ANI VE YAŞANAN PANİK!