Huzur sokağının son bölümünde bilali canlandıran Kutsi sabah ezanı okudu. Kutsinin sabah ezanı okuması sosyal medyada geniş yer buldu. Bir çok kişi sabah ezanının bir kısmını okumamasına tepki gösterdi. İşte kutsinin huzur sokağı dizisinde okuduğu sabah ezanı ve twittir yorumları

Kutsi Ezan Okudu Video İzle
[flv]http://video.haber7.cdn.tr.gostream.nl/videos/h7mp4/20121027110833.mp4[/flv]

Şule Yükselir Şenler’in ünlü romanı Huzur Sokağı’nın dizi versiyonunda Bilal karakterini canlandıran Kutsi son bölümde ezan okudu.

Yükseklik korkusuna rağmen Üsküdar’daki Valide-i Atik Camii’ne çıkarak hayatında bir ilki gerçekleştiren Kutsi izleyiciyi ekran başına kilitledi. Ezan okuduğu sahne büyük beğeni toplayan Kutsi izleyiciden tam not aldı.

İşte dizide ezan okuyan Kutsi ile ilgili sosyal medyada yapılan yorumlar…

– Kutsi Huzur Sokağı dizisinde, kendi sesiyle ezan okudu ( o.O ) Gurur duyuyorum hemşerimle… Bir kez, her şeyin hakkını veriyor ‘adam.’

-Kutsi’nin ezan okuyuşu diyorum!

– Kutsi ezan okuyor. Bayram gibi bayram = evde takilmak misss

– Kutsi cok güzel Ezan-ı Şerif okuyorsun. Agzina saglik.

– ezan sesi Kutsi’nin kendi sesimiydi?Eger öyleyse guzel okumus.

– Kutsi’nin ezan okuması ve de dizi de kurban bayramı,bayramlaşmak ve komşuluk kavramları en iyi şekilde yansıtılması çok güzeldi.

– Kutsi Huzur Sokağında sabah ezanı okudu. Güzeldi ama eksik. Sabah ezanına özgü olan kısımı söylemedi. “Namaz uykudan hayırlıdır”

– dizide okuduğu Ezan’da bambaskaydı, cıplak sesle. Cok degerli bir sanatcı Kutsi

– Kutsi ne kadar güzel ezan okudu…Garip oluyor insan..

– Kutsi sadece ezan okusun

– ezan bile okuduktan sonra Kutsi ayrı bi yerde benim için.