trt 1 de geçtiğim 2 senede izlenme rekorları kıran milyonlarca fanı olan leyla ile mecnun dizisinin adı değişiyor. Yeni sezonda leyla ile mecnun dizisi adı değişmiş olarak yayınlanacak. Peki leyla ile mecnun dizisinin adı neden değişti. İşte gelecek sezon leyla ile mecnun dizisi ve merak edilenler

Leyla ile Mecnun Dizisinin Adı Değişiyormu

Büyük sürprizlerle sezona başlayacak olan “Leyla ile mi Mecnun” yeni adı ile şimdiden çok konuşuluyor. Dizi takipçileri bu isim değişikliğine şimdilik bir anlam veremiyor olsa da, yeni bölümlerde bu değişikliğin nedeni anlamak için sabırsızlar.

Leyla ile mi Mecnun Yeni Sezonda Neler Olacak

3. sezonun yayınlanan ilk tanıtım fragmanında dikkati çeken; Leyla ile Mecnun’un terkedilmiş mahallesinin, boş evlerin, sokakların, bakkalın gösterilmesi. Fragman sonunda ise bir sürpriz var: Leyla ile Mecnun, “Leyla ile mi Mecnun? diye soruyor bize.

Leyla ilemi Mecnun Disizisi Oyuncu Kadrosu

adı değişmiş olsada kadroda eksilen fazla olmayacak gibi tabi bir çok dizi tarafından desteklenen leyla ile mi mecnun dizisi yeni oyuncular ve konuk oyuncularla bu sene yine izlenme rekorları kıracaktır.

Ali Atay
Serkan Keskin
Ahmet Mümtaz Taylan
Cengiz Bozkurt
Osman Sonant
Zeynep Çamcı
Müge Boz
Köksal Engür
Ege Tanman
İştar Gökseven

Leyla ile mi Mecunun Yeni Sezonda Hangi Kanalda Ne Zaman

Adı değişen dizi kanal değiştirmiyor ve 3. sezonda eylülden itibaren trt1 ekranlarında olacak. Yayın günü ve yayın saati şimdilik belli olmayan dizinin geçen sezonki saatinde ve gününde yayınlanacağı tahmin ediliyor. Lelya ile mi Mecnun dizisi hakkında tüm bilgiler okubil den almaya devam edeceksiniz. bizi takip etmeye devam edin.