Leyla ile mecnun dizisi final yapmadan çeşitli sebeplerden dolayı sezon finalinde yarım bırakılarak bitirildi. Dizi star tv de ben de özledim dizisi ile devam ediyor. Akıllı senarist emek verdiği leyla ile mecnun dizisinin final yapmamamısına öyle dert etmiş ki çok akıllıca bir taktikle leyla ile mecnun dizisinin finalini yayınladı. Ben de özledim dizisinde leyla ile mecnun finali nasıl oldu

Aksak’ın final senaryosuna göre; aslında Mecnun geçirdiği kaza sonucu yatağa mahkum oluyor. Annesi terk ediyor. Mecnun’a babası bakıyor.

Aslında dizi boyunca Kireçburnu’nda yaşanan olaylar Mecnun’un zihninde canlandırdığı olaylardan ibaret.

Final senaryosunda İsmail abi aslında bir japon balığı, Yavuz pencereden sarkan ağaç dalı, Ak Sakallı Dede eve gelen doktor, Erdal Bakkal tuzluk, Leylalar ise Mecnun’un ilkokulda aşık olduğu kız. Leyla’nın sürekli değişmesinin sebebi ise, Mecnun’un TV’de izlediği dizilerdeki kızları gözünde canlandırması.

Leyla ile mecnun dizisinin gerçek finali bu şekilde çekilmiş oldu. Leyla ile mecnun artık ben de özledim olarak devam ediyor. İlk bölümde oldukça göndermeler yapıldı. Asıl dizisi galiba 2nci bölümden sonra belli olacak nasıl olduğu.

Leyla ile mecnun dizisinin yayınlanmayan finali izle
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0b2U_VOfdBI[/youtube]

leyla_ile_mecnun_gercek_finali