Mehmed Ali Birandın ölüm haberi daha önce haber siteleri tarafından duyruldu. Son anda mehmed ali birandın oğlu umur twitter aracılığıyla ilk resmi bilgiyi vermiş oldu işte o twit mesajı.

Mehmed Ali Birand Resmi Twitter Adresi

https://twitter.com/mabirand32gun

2.180 Tweet
90 Takip edilen
891.503 Takipçi

Tweetler

15 dk Mehmet Ali Birand Mehmet Ali Birand ‏@mabirand32gun
Ben Umur Birand, babam halen yogun bakimda. İyilesmesi icin dua ediyoruz. Gosterdiginiz sicak ilgi icin cok tesekkurler.

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, safra kesesindeki stent değişimi için geldiği Amerikan Hastanesi’nde ameliyat oldu. Yoğun bakımda tutulan Mehmet Ali Birand’ın beyin ölümü gerçekleşti.

Mehmed Ali Birand Sağlık Durumu

AMERİKAN HASTANESİ AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Birand’ın sağlık durumuyla ilgili Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi bir basın açıklaması yayınlamış “Safra yollarındaki darlığa yönelik bir girişim geçiren Mehmet Ali Birand, gözlenen kardiyak sorunlar nedeniyle yoğun bakımda izlenmektedir. Sağlık durumundaki gelişmeler basınla yazılı olarak paylaşılacaktır.” demişti
SAFRA KESESİNDE STENT DEĞİŞİMİ İÇİN GELMİŞTİ

Birand’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar açıklama yapmış “Daha önce biliyorsunuz safra kesesine bir stent takılmıştı. Bu stendin rutin değişme zamanı gelmişti. Dün (önceki gün) yapılacaktı ama operasyon bugüne (dün) kaldı. Stent değiştiğinde bir enfeksiyon meydana geldi. Doktorlar bir enfeksiyon tespit etti. Kan değerlerinin normale dönmesi için hastanede tutuyorlar. Doktorlar hayati tehlikesi yok diyor” demişti.

OĞLU AÇIKLAMA YAPTI : BABAM ÖLMEDİ

Mehmet Ali Birand’ın oğlu Umur babasının sağlık durumuyla ilgili olarak Twitter’dan bir açıklama geçti.

Mehmet Ali Birand’ın kendi hesabından atılan o tweet:

ensonhaber

mehmed-ali-birand-saglik-durumu