Son günlerin türkiyede dahil olmak üzere tüm dünyayı ayağa kaldıran bir çok ülkede çıkan olaylarla insanların öldüğü bir film var. Müslümanların masumiyeti adlı film tüm dünyada müslümanların tepkisin çekti işte o filim

Müslümanların Masumiyeti Fragman izle
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ntgzoE7rU9A[/youtube]

Hz.Muhammed’e hakaret içeren filim tüm dünyada müslümanlar tarafından büyük tepkiler aldı. Müslümanların Masumiyeti filminin yönetmeni, filmi provakatif amaçlı çektiğini açık açık itiraf etti. Filmin orjinal adı Innocence of Muslims yani Müslümanların Masumiyeti olan filme Hz. Muhammed’e hakaret içerdiği belirtilen sahneler nedeniyle yaşanan şiddet eylemleri büyüyor.
Video paylaşım sitesi Youtube’da fragmanı yayınlanan Müslümanların Masumiyeti filminden dolayı Afganistan başta olmak üzere bazı İslam ülkelerinde Youtube’a erişim engellendi.

Müslümanların Masumiyeti Filmi Dünyadaki Etkileri
– ABD Libya Büyük Elçisi Öldürüldü!
– Libya’nın Bingazi kentindeki ABD konsolosluğuna yönelik saldırı düzenlendi.
– Reuters’ın haberine göre bir Libyalı yetkili saldırıda büyükelçi Chris Stevens ve 3 ABD’li yetkilinin öldüğü bildirdi.

Bu kadar olaya neden olan Müslümanların Masumiyeti filminin fragmanını izleyin tepkilerin nedensiz olmadığını göreceksiniz.