İntikam dizisinde fırtınalar esiyor. Nejat işler dizi çekimlerine gelmedi ve diziden ayrıldığını açıkladı. Sezon finalinde normal bir seyirle devam eden Rüzgar karakterini kim canlandıracak. Nejat işler gerçekten diziyi bıraktıysa yerine gelecek

Kaliteli dizilerde genel olarak diziden ayrılan oyuncular yerine yenisi gelmiyor. Sezon başlangıcında bir hikaye ile uzaklara gittiği süsü verilerek oyuncunun diziye dönmesi beklenir. Bu sırada eğer dönmezse yeni bir başrol oyuncusu dahil edilir.

İntikam dizisinde nejat işler gerçekten ayrıldı mı bilinmez ama yerine rüzgar karakterini oynayacak birinin bulunacağını tahmin etmiyoruz.

Eylül ayında 2. sezonu yayınlanacak olan İntikam dizisinde Nejat İşler’in ayrılmasından sonra Rüzgar karakterini kimin canlandıracağı henüz açıklanmadı. Bu görüşte tahminimizi güçlendiriyor.

ALKOL YÜZÜNDEN Mİ
Nejat İşler’in sette bazı oyuncularla sorunlar yaşadığı ve alkol sorunu yüzünden kovulduğu da iddia ediliyor. Ünlü oyuncunun yakınları bu iddiayı yalanlasa da İşler, ‘Kapalıçarşı’ isimli dizinin kadrosundan da sete alkollü geldiği gerekçesiyle çıkartılmıştı.

YİĞİT ÖZŞENER’E TEKLİF EDİLDİ
Yapımcı şirket ‘Rüzgar’ karakterini oynayacak oyuncu arayışına girdi. Yiğit Özşener’e teklif götüren yapımcı, henüz “Evet” cevabını alamayınca, başka oyuncularla da görüşmeye başladı.

Nejat işler intikam dizisinden neden ayrıldı
bu sorunun cevabı akıllara durumun gezi olaylarıyla bir ilgisi olup olmadığı cevaplarını getiriyor.

Nejat İşler İntikam Dizisinden Neden Ayrıldı

Nejat İşler İntikam Dizisinden Neden Ayrıldı