Nihat hatipoğlu ramazan aylarında ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ve bir çok kişi tarafından sevilen bir isim. Yerel seçimlerine yaklaşmasıyla nihat hatipoğlu’nunda siyasete atılacağı iddia edildi. Nihat hatipoğlu hangi partiden aday olacak

Nihat Hatipoğlu Ak partiden aday olacağı iddia edildi. AK Parti, BDP’nin kalesi Diyarbakır’da Büyükşehir Belediyesi’ni almak için Prof. Nihat Hatipoğlu’nu aday gösterileceği konuşuluyor. Hemen hemen her yerel seçimden önce dile getirilen adaylık konusuna bu kez Hatipoğlu’nun sıcak baktığı belirtildi.

SİYASETE UZAK DEĞİL
1955 Diyarbakır doğumlu olan Hatipoğlu, Diyarbakır, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. Ailesinde de eski milletvekilleri bulunan Prof. Hatipoğlu, siyasete çok uzak bir isim değil. Hatipoğlu’nun Diyarbakırlı olması nedeniyle çok sayıda önemli STK ve bölgenin önde gelen isimlerinden destek alabileceği de kulislerde konuşuluyor.

‘HATİPOĞLU SICAK BAKIYOR’ İDDİASI
Vatan gazetesinin haberine göre; halen ATV’de programlarını sürdüren Hatipoğlu’nun Diyarbakır adaylığına sıcak bakabileceği öne sürülüyor.

Nihat Hatipoğlu Hangi Partiden Aday Olacak

Nihat Hatipoğlu Hangi Partiden Aday Olacak