Pazartesi sendromuna girdim diyenler duymuşsunuzdur. Pazartesi sendromu diye bişey varmı önce buna bi bakalım ve nedir bu sendrom insanlar neden giriyor ve nede hep pazartesi oluyor. İşte pazartesi sendromu nedir ve pazartesi sendromundan kurtulma yöntemleri

Pazartesi günleri hafta başı olması sebebiyle insanlarda korku salmak için uydurulmuş bir saçmalık diyebiliriz. İnsan yeni bir haftaya başlarken mutsuz olabilirmi. Şöyle düşünün yılbaşında kimse sendromo giriyormu hayır. Çünkü insanlar o zaman tatil yapıyor. Yani tatil yok diye sendroma girilmez.

Peki pazartesi sendromu o zaman yokmu. Yani kişilere göre değişebilir bu sonuçta haftada zorda olsa bir gün tatili olan insanların tatil dönüşü oluyor. Tatil insanlar kendine vakit ayırıyor ve bi anda işe koyuluyor. Buda bazı insanlarda sıkıntı yapabilir. Ama sonuçta 6 gün çalıştığınız bir sistem sadece pazar günü sizi değiştirmese gerek. Değiştirmemeli zaten onun için kendinizi sendronlarda değil güzel günlerde hissetmeniz önemli.

Pazartesi Sendromundan Kurtulmak İçin Neler Yapılır

Pazartesi sendromundan kurtulmak aslında kolay sonuçta siz bir iş için bunu diyorsanız halen bir işiniz var bu güzel bir şeydir. Hafta yeni başlıyor daha ne getireceğini bilmeden nasıl umutsuz olabilirsiniz ki.

Pazartesi eğer size umut vermiyorsa siz birde Esaretin Bedeli filmini izleyin. Gerçekten insanın içinde yeni umutları doğuruyor.

İyi düşünürseniz iyi olacaktır herşey. Kendinize bu hafta yeni yollar çizin. Bunların varacağı tüm yerler başarı olsun. Siz olumsuz düşünürseniz emin olun olacak hiç bir şey olmayacaktır. Yada olsada sizi memnun etmeyecektir.

Pazartesi sendromu yoktur bunu yapan insanlar vardır.

Herkese hayırlı bir hafta olması dileğiyle mesai başlangıcına 1 kala hayırlı işler…

ahmetsadri- 21.01.2012 08:59

pazartesi-sendromu-dogrumu