Her yıl olduğu gibi bu yılda yeni bir Lise Dizisi ekranlara gelmeye başladı. Show Tvnin gençlik dizi Pis 7li yayın hayatına başladı. Pis 7 li Salı Günler saat 20:00 de Show tv de. Peki Pis 7 linin yönetmeni kim, Dizi Müzikleri Çok hoş kim yapıyor işte cevaplar

Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı ‘Pis 7’li’ dizisi

Fragman
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5o-3I_EkEZk[/youtube]

Pis Yedili Dizisi Jenerik Müziği Şarkı Sözleri – Hiç Bitmez Bu Masal Kolpa Grubu
Show TV’de yayınlanan Pis Yedili dizisinin 2. jenerik şarkısını Kolpa grubu seslendiriyor. Pis Yedili Hiç Bitmez Bu Masal jenerik müziğinin şarkı sözleri.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Oseve_PSXPQ[/youtube]
Nefesimi tuttum, korkmuyorum
Bugün vazgeçmek için çok erken
Uzar mı yol giderken, sormuyorum
Adımlarım hep büyük kendimden

Belki çok üzülüp giderim gelmem
Belki yağmur olup yağarım bilmem
Hiç bitmez bu masal

Belki zoru seçmek gelir içimden
Belki hayatla yüzleştiğimden
Hiç bitmez bu masal

Ben yazar ben yaşarım

Motto:
“Yoksuklukları en büyük zenginlikleriydi, bir de aşkları…”

Tnk Hey Pardon Şarkı Sözü (Pis 7’li Dizisi)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U4LRxnGdL9I[/youtube]

Hey pardon ,
Yıldızlarınızı yere düşürmüşsünüz
Bir tanesinide bana verebilirmisiniz
Gözlerinizden yansıyan ışık sizin değil o yıldızların
Aşkınız bile tasarrufu cılız, bir ışık
Hep ben ben ben ben dedim
Soyu tükendi,kurtla prenslerin
Eli izleri yine sen sen yedin,
Doymadı kara kara deliklerin
Hey Pardon
Tnk Hey Pardon Şarkı Sözü (Pis 7’li Dizisi)
Show Tv ekranlarında çok yakında Senaryosunu Gani Müjdenin yazdığı başrollerde Ayşegül Aldinç,Asuman Dabak,Özge Özberk,Turan Özdemir(Dondurmak Kaymak) ve Kadir Doğulu gibi pek çok ünlünün rol aldığı gençlik dizisi Pis 7′li başlıyor..
Ekim Ayında Show Tv ekranlarında yayınlanacak Pis 7′li hem komedi hem dram birlikte yürüyecek. Bir nevi West Side story….Dizinin tanıtım fragmanlarında Kadir Doğulu’nun seslendirdiği aslında TNK’ye ait Hey Pardon şarksıda şimdiden dillerde…
Hey pardon ,yıldızlarınızı yere düşürmüşsünüz
Bir tanesinide bana verebilirmisiniz
Gözlerinizden yansıyan,ışık sizin değil o yıldızların
Aşkınız bile tasarrufu cılız, bir ışık
Hep ben ben ben ben dedim
Soyu tükendi,kurtla prenslerin
Eli izleri yine sen sen yedin,Doymadı kara kara deliklerin

Dizinin Konusu

Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

İstanbul’un varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitim’deki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa’nın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Pis 7 li Oyuncu ve Karakterleri
Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salça’ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır.