Bu hafta kurlar vadisi son zamanların en hareketli sahneleri yer alacak gibi görünüyor. Polat alemdarın şehit düştü haberi herkesi heyecanlandırdı. Polat alemdarın ölüp ölmediği 175nci bölümde pek belli olmayacak gibi. cahit ve abdülhey polatın intikamını ihtiyarlardan almayı planlıyor ve savcı leylada ihtiyarları deşifre ediyor işte kurtlar vadisinin 20 aralıktaki 175. bölümü fragmanı bakalım bu hafta neler olacak kurtlar vadisinde

20.12.2012 Canlı İzlenimler

Blog tarihinde bir ilk kurtlar vadisi canlı değerlendirme yapıyoruz. Evet polat alemdarın şehit olduğu görüntüsü veriliyor. ihtiyarlar içindeki ihanet bulunmaya başlandı ve fedai diye biri işe başladığı söylendi. Fedai büyük ihtimalle polat alemdar ve ihtiyar başkanı ayarladı.

Kurtlar Vadisi Pusu 175 nci bölüm Fragmanı

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QToqRNOGerg[/youtube]

Polat Alemdar Suriyede Öldümü 20 Aralık

Kurtlar vadisi bu hafta polat alemdarın şehit olması üzerine yoğunlaştı. Herkes polatın öldüğünü düşünüyor. Polatın cenazesini arabaya koyulduğu fragmanda. Polat alemdarın şehit haberleri türkiyeye ulaşıyor. ve abdülheyle cahit ihtiyarlardan polatın intikamını almaya geliyor. Peki polat alemdar ölmüş olabilirmi.

Bilindiği gibi polat alemdar karakterini canlandıran necati şaşmaz 12.12.2012 tarihinde evlendi ve balayına çıktı. necati şaşmazın dizi döneminde balayına gitmesi diziden ayrıldığı şeklinde yorumlanabilir bakalım bu hafta polat alemdarın öldüğü gerçek olacakmı. Kurtlar vadisinin kıyameti 21 aralıktan önce kopacakmı.

polat-alemdar-oldumu-20-aralik-2012