Bilirsiniz hayatta sessizlik diye bir şey vardır. Bazen insanlar susar, bazen olaylar susar ve bazen hayat susar. Susmanın getirdiği sessizlik bir sırdır ve arkasında çok şey gizler. Sessizliğin arkasındaki sır nedir kimse bilemez. Sessizlik bozulduğunda herşey açığa çıkar. Bu süreçte susanda suskunluğu anlamayanlarda bir çok düşünceye kapılır. Bunun için çok güzel bir sözdür sessizliğin arkasındaki sır cümlesi.
Gerçekten her sessizlik büyük sırlar taşır. Öyle bir sır ki herkes bunu merak eder. Uzun zamandır okubil takipçilerimizde bizim sessiz olduğumuz görmüşlerdir. Bunun en büyük nedeni daha aktif bir okubil için çalışıyor olmamız. Bu sessizliği yakında bozmayı düşünüyoruz. Bizimki çokta sır değil tabiki. Neler yapacağımızı düşünüyoruz. Ziyaretçilerimize daha yararlı olmanın planlarını yapıyoruz. 3 yıldır sizlerleyiz sizlere daha iyi hizmet vermek için daha çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bilgi kirliliğine yol açan sitelerin dışında sizler için sade ve gerçek bilgiyi sunmak en temel düşüncemiz.

Çalışmalarımızın Mart 2014 tarihinde aktif etmeyi düşünüyoruz. O zamana kadar sizde sitemizde istedeğiniz, yararlı olabilecek düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu güne kadar gerek mail yoluyla gerek iletişim formumuzla bize ulaşan tüm takipçilerimizi cevapsız bırakmamaya çalıştık.

Yine gelecek dönemde de sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

sessizligin_arkasindaki_sir