Sevgililer gününün yaklaşmasıyla telaşlananlar vardır.Bu tatlı telaş genelde erkeklerde daha çok yaşanır.Alacağım hediyeyi beğenir mi,değişik ne alsam diye düşünenlere işte tiolar.Sevgililer gününde ne hediye alınır? Sevgilier gününde alınabilecek hediyeler nelerdir?

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NE ALINIR?

Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Hediye Alınır?
Erkeklere hediye beğendirmek genel olarak kolay görünür.Alınabilecek hediyeler arasında şık bir saat,kullandığı parfümü biliyorsanız parfüm, şık bir bluz kazak,mesleğine göre çok şık bir kutuda kalem de olabilir.
Değişik bir şeyler olsun istiyorsanız mesela yanlız yaşayan bir erkek arkadaşınız varsa lezzetine güvendiğiniz bir aşçının yemek kitabı olabilir.Bigün muhakkak içinden bir yemeği size sunmaya çalışacaktır.
Erkekler genel olarak film izlemeyi de severler.Son zamanlarda çıkan ve almayı istediği bir film dvd si kesinlikle erkek arkadaşınızı mutlu edecektir.
Takım elbiseyi severek giyen bir erkeğin asla hayır diyemeyeceği kol düğmelerini unutmayalım.Şık bir kol düğmesi de zarif bir hediyedir.
Klasikleşmeye başlamışsa da, kupanın dışına fotograf koydurup, sıcak su koyunca ikinizin fotografı çıkması da bir öneridir.
Eğer becerebiliyorsanız sevgilinize kendi ellerinizle sevdiği renklerden bir atkı örebilirsiniz.
Sevgilinizi az da olsa tanıyorsanız karakterine uygun bir hediye secip onu mutlu edin.

Sevgililer Gününde Bayanlara Ne Hediye Alınır?

Bayanlara hediye seçeneği çok gibi görünür.Fakat erkekler için zor bir süreçtir hediye alması.Çünkü kafasında acaba beğenir mi sorusu fink atar.Şöyle sıralayacak olursak;
Bayanların en büyük tutkusu takıdır,genel olarak.Şık bir kolye,küpe kendinize güveniyorsanız tek taş harika bir hediyedir.
Beraber gezmeye gittiğinizde gözüne takılan vitrinde beğendiği bir takıyı hediye olarak gören kadın kadar mutlusu olamaz heralde:) Tabii bu da erkeğin sevdiğine ne kadar değer verdiğini,sevgilisine ne kadar özen gösterdiğini gösterir.
Çikolata seven kadınlar için kalpli güzel bir kutu çikolata da güzel bir hediyedir.
Çalışan bir bayansa işyerine gönderilen çiçek de çok hoş bir hediyedir.
Son günlerde ihtiyaç duyduğu bir eksikten bahsediyorsa onu alıp hem ihtiyacını karşılamış hem de sevgilinize hediye vermiş olursunuz.
Ne tür giyindiğine dikkat ediyorsanız kıyafet de güzel olur.Eşarp seçeneğini de unutmamak lazım.
Sevgilinizi iyi analiz ettiyseniz karakterine uygun bir hediye mutlaka bulursunuz.