Survivor 17 Haziran dokunulmazlık oyunu yine çok çekişmeli geçti. Survivor son günlere gelindiği bu haftalarda çekişme dahada büyüyor. Survivor elemeleri bu gün yapılacak. Dünkü oyunda kim ne yaptı işte ayrıntılar

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK YARIŞMASINI HASAN KAZANDI
Survivor 17 Haziran 2012 Dokunulmazlık yarışması yapıldı.Yarışmacılar çarmık gibi üstten tutundukalrı bir sopadadan üzerine su döküldü.Düşmeden yarışmacılar tutunmaya çalıştılar.Dokunulmazlık yarışmasından ilk önce Nihat elendi ardından ise Begüm düşünce, Hasan ile Anıl finale kaldılar.Finalde ise Hasan Anılı yenince Dokunulmaz oldu ve Ada konseyinde elenmeyecek

Ada konseyi elemeler için 3 aday kaldı.Nihat, Begüm ve Anıl için ada konseyinde oylama yapıldı.Oylama sonucunda Begüm 3 oy Nihat’a ise 1 oy çıkınca iki kişi sms oyları sonucu elenecek.

Son haftalarda acununda adaya gelmesiyle çekişmeler hız kazandı. bakalım Survivorın sonunda büyük ödülü kim alacak

adada neler yaşanıyor

BEGÜM HASTANEYE KALDIRILDI
Ödül oyunları tüm yarışmacıları hırslandırmaya devam ediyor. Adada yarışan tek kadın yarışmacı olan Begüm de finale kalabilmek için var gücüyle yarışıyor. Önceki gün düzenlenen ödül oyununda düşerek dizini çarpan Begüm, hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi olduğu sürede oyunlara katılamayan Begüm, tedavisinin ardından adaya geri döndü.

ADAYA ERKEN VEDA EDECEK
Survior’ın son haftasına özel bir ödül tüm yarışmacıları heyecanlandırdı. Bu haftaki ödül oyununu kazanan yarışmacı Survivor adasına 1 hafta erken veda edecek ve Kıbrıs’taki büyük final öncesi 2 gün Paris’te ve 2 gün de Roma’da kalma hakkını yakalayacaktı. Bu süre zarfında da istediği gibi gezip eğlenmenin yanı sıra ailesi ve sevdikleriyle de sınırsız görüşme hakkını elde edecekti. Ödülü duyan yarışmacılar ise var güçleriyle yarıştı. Kurulu olan platformda engelleri aşan yarışmacılar, bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı. Bu yarışmayı kazanan Hasan, Survivor adasına da 1 hafta erken veda etme şansını yakaladı.
ANIL’IN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR
Düzenlenen ada konseyinseyinde Anıl’a doğum günü süprizi yapıldı. Acun Ilıcalı’nın yaptığı süpriz Anıl’ı heyecanlandırdı. Getirilen pastanın mumlarını üfleyen Anıl, duygulu anlar yaşadı.
HAYİM ELENDİ
Ada konseyinde SMS oylarıyla kimin elendiği belli oldu. Hayim ve Begüm arasında yapılan oylamayla adaya veda eden isim Hayim oldu. Adaya veda eden Hayim, duygusal anlar yaşadı. Çok güzel anıları olduğunu söyleyen Hayim, ayrılığın üzücü olduğunu ve karmaşık duygular yaşadığını söyledi.