Acunun Survivorına rakip geliyor. Özellikle son bölümde survivorda yaşanan olaylarla yeni bir aksiyona davetiye çıkta ve bunu gören tv8 yönetimi daha halkın içinde olduğu bir yarışma düzenlemeye karar verdi. Trophy Türk kenya başlıyor. tüm detaylar aşağıda

Trophy Türk Hangi Kanalda Yayınlanacak

Yeni sezonda tv 8 kanalında yayınlacak olan trophy türk için kenyada hazırlıklar devam ediyor.
Bu yarışmayı kazanmak için hayatta
kalmak yetmez, tilkiden kurnaz, çitadan
hızlı, aslandan güçlü olmak şart!

sloganı ile tanıtımları dönen yarışmanın formatı sır gibi saklanıyor. Herkes survivor benzeri bir yarış olacağını tahmin ediyor ama büyük ihtimalle herkesi şaşırtan bir yarışma olacak.

Trophy Türk Kim Sunacak

Tropy türkü kimin sunacağı henüz belli değil. Büyük ihtimalle eğlenceli ve kenyaya uyumlu bir sunucu seçilecektir. Bu gibi yarışmalarda sunucununda önemi büyük oluyor. Yani yarışmadan çok sunucuda izlenebiliyor. bunun yanı sıra Proje Sorumlusu olarak tv8 İç ve Dış Programlar Direktörü ve Art Direktör Hande Ertekin Tümen’in başında bulunduğu Trophy Türk projesinin yapımcılığını ise Mustafa Ensari Dal üstleniyor.

Trophy Türk Kimler Katılıyor

Trophy Türk seçmeleri sonrasında isimler kesinleşir kesinleşmez 10 ünlü ve 10 ünsüzden oluşan 20 macera sever isim Afrika’ya yola çıkacak.

Trophy Türk Nasıl Bir Yarışma

1000 km’lik parkurda timsahlarla dolu nehirdeki yarışlardan, tehlikelerle dolu kayalıklara tırmanışa, Hint Okyanusu’nun devasa dalgalarındaki mücadeleden, Kenya ormanlarında gizli şelaleleri bulmaya kadar adrenalini zirveye çıkartacak ne varsa hepsi Trophy Türk’de yaşanacak!

Tropyh Türk Seçmeleri ve Başvuruları Ne Zaman

Yarışmaya katılmak isteyenler 11 ve 12 Ağustos WOW İstanbul Otel’ de yapılacak seçmeler sonucunda belirlenecek. Eğer siz de bu muhteşem maceranın bir parçası olmak istiyorsanız okubil 11 – 12 Ağustos tarihlerinde saat 10:00 ile 18:00 arasında sizleri WOW İstanbul Otel’e bekliyoruz.

Trophy Türk Ne Zaman Başlıyor

tv8 de yayınlancak olan tropy türk 2012 yayın günü ve yayın saati henüz belli değil. Yarışmanın seçmelir bu gün yapılıyor. ve eylül ayında yarışmanın başlaması bekleniyor. şuand kenyada hazırlıklar devam ediliyor yani sadece yarışmacıların seçilmesi kaldı geriye diyebiliriz.