Podyumlarda görmeye alışkın olduğumuz bir isim Tülin Şahin. Son yıllarda tescillenmiş olan güzelliğinin sırlarını izleyiciyle paylaşan Tülin Şahin artık ekranlarda da sık sık görüyoruz. Güzel manken kendisinin de evde uyguladığı pratik bakım sırlarını tüm bayanlarla paylaşıyor. Tülin Şahin den Güzellik ve Bakım Sırları

Tülin Şahin den Güzellik ve Bakım Sırları

Podyumlarda görmeye alışkın olduğumuz bir isim Tülin Şahin. Son yıllarda tescillenmiş olan güzelliğinin sırlarını izleyiciyle paylaşan Tülin Şahin artık ekranlarda da sık sık görüyoruz. Güzel manken kendisinin de evde uyguladığı pratik bakım sırlarını tüm bayanlarla paylaşıyor.

Evde bulunan malzemelerle gayet basit anlattığı bakım yöntemleri.

Mesela; maniküre gidemediğiz zamanlarda tırnaklarınızın bakımını kolay bir şekilde evde yapabilirsiniz. Tırnaklarınızı sıcak suda biraz bekletin.Temiz bir diş fırçasını zeytinyağına batırıp tırnaklarınızı diş fırçasıyla yukarı yukarı fırçalayın.

Peeling maskesi yaparak cildi ölü deriden arındırmak isteyenler için; yarım çay kaşığı tuz ve aynı miktarda şekeri,kıvamı bozmayacak kadar zeytinyağı ile karıştırın. Cildiniz yağlı ise zeytinyağı yerine su karıştırın. Bu karışımı göz çevreniz hariç tüm cildinizemasaj yaparak uygulayın. Daha sonra ılık su ile yıkayın. Cildiniz ölü deriden arınıp daha parlak ve daha canlı görünecektir.

Cildinizi canlandıracak bir başka tarif; Türk kahvseini su ile karıştırıp cildinize uygulayın. Ufak ufak masaj hareketleri ile cildinize uygulayıp 15-20 dakika bekleyin. Daha sonra güzelce yıkayın. Cildnizin canlandığınız hissedeceksiniz.

tulin_sahinin_bakim_sirlari