Türk hava yollarının neredeyse tüm reklamları dünya yıldızlarından oluşuyor. Aralık ayında gösterime giren yeni reklamlarda ise bu kez Lionel Messi Türk hava yolları reklamında oynadı.Messiye Kobe Bryant eşlik etti. Reklam güzel olmuş izlemenizi tavsiye ederiz. Bakalım gelecek reklamda kim oynayacak.

Türk Hava Yolları’nın Marka Elçisi olan Leo Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barselona ve İstanbul’da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı.

[flv]http://video.haber7.cdn.tr.gostream.nl/videos/h7mp4/20121207002342.mp4[/flv]

Türk Hava Yolları’nın Marka Elçisi olan Leo Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barcelona ve İstanbul’da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı.

Reklam filmindeki rol arkadaşı ise başka bir marka elçisi basketbolda dünya starı olan Kobe Bryant. Türkiye, Hollanda, İspanya ve Amerikalı yapımcı ve oyuncularında görev aldığı reklam filmi tüm dünyada 7 Aralık 2012 tarihinden itibaren gösterime girdi.

Türk hava yollarının son reklamında messi gibi bir yıldızın olması tanıtım açısından büyük kazanç olacağı tahmin ediliyor. Sonuçta messi dünyaca ünlü bir futbolcu ve bir çok ülkeden takipçisi bulunuyor.