Türk Telekom 2011 senesinde yapmış olduğu kampanyayla bir hayli ses getirmişti.Birçok kişinin ev telefonunu kapattırmaya başlamasıyla yeniliklere açık hale gelmeye başlayan Türk Telekom yeni bir kampanya daha yaptı.Türk Telekom’un yeni kampanyası nedir?

TÜRK TELEKOM’UN YENİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom’un büyük ilgi gören “7’den 7’ye Bedava Kampanyası”, müşterilerden gelen yoğun talep üzerine tarife özelliği haline geldi. Böylece Türk Telekom hattı olan tüm bireysel müşteriler herhangi bir başvuru veya ek ücret olmadan akşam 7’den sabah 7’ye kadar evden, ev ve iş telefonu numaralarını ücretsiz arayabilecek. Bu imkan hem şehiriçi hem de şehirlerarası numaraları ararken geçerli olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma vizyonumuz ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda 2010 yılında bireysel müşterilerimize akşam 7’den sabah 7’ye Bedava Kampanyası’nı sunduk. Kampanyamız müşterilerimizden yoğun ilgi gördü ve beğenilerini kazandı. Nisan ayında 2011 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldığımız kampanyamızdan 2011 yılında ayda 9 milyondan fazla Türk Telekom müşterisi yararlandı. Türk Telekom olarak müşterilerimizin sesini dinledik ve onların beklentileri doğrultusunda büyük beğeni kazanan bu kampanyayı kalıcı hale getirdik. Tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.