Adobe Flash Player tüm zamanların flash oynatıcısıdır. Bilgisayarımızda flashları nasıl oynatırız diye bilgisayara ilk başlayanlar hep merak eder. Eğer windowsunuzu yeni kurduysanız yada yeni bir bilgisayar aldıysanız türkçe flash playerin son sürümünü kesinlikle yüklemeniz gerekiyor.

Türkçe Flash Player Nedir

Bilgisayarımızda bulunan yada internette gördüğümüz flash dosyaları oynatmamız için gerekli olan eklentidir. Bu eklenti olmadan flash oyun oynayamayız ve herhangi bir flash player oynatamayız yani youtube gibi sitelerden görüntü izleyemeyiz. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor. tabiki adobe flash playerin son sürümünü indirmemiz gerekiyor.

Türkçe Flash Player Yükle Son Sürüm Yüklemek İçin Tıklayınız

Adobe Flash Player Gereklimi

eğer flash oyun oynayacaksanız yada flash ile ilgili görsel içeriklere bakacaksanız bu gerekli bir şey şuanda hemen hemen tüm sitelerde zaten flash içerik bulunuyor. Youtube gibi video siteleri her zaman flash player kullanılır bunun içinde sizin bilgisayarınızda adobe flash player bulunması gerekiyor. Bilgisayarda swf dosyalarını açmak için şart olan programdır kendisi

Adobe Flash Player Ücretlimi

Hayır adobe flash player ücretsiz bir yazılımdır. İnternet gezginleri için indirilmesi gereken yegane programlardan biridir.